2737
2734
عنوان

مانتو اریکا

| مشاهده متن کامل بحث + 58246 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی رعنا جان
پاساژ رضا همونه که دم مترو پانزده خرداده؟
به نظرتون مانتوهاش به درد سر کار هم می خوره؟
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
2731
من از کد 105 اش خوشم اومد خوشگله هم رنگش و هم مدلش. قیمت هاش هم خیلی خوبه در مقایسه با هفت تیر واقعا خوبه.
چون تو هفت تیر من فقط مانتو سفیر رو قبول دارم و به جنس و کیفیتش ایمان دارم که اونم همه مانتوهاش بالای 40 تومانه.
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
2738
عزیزم سمت چپ صفحه قسمت بالا یه لینک که نوشته فروشگاه اینترنتی اون رو کلیک کنید میاره.
لینک فروش آنلاینش مشکل داره
سلام مانتوی اریکا توی اصفهان یه شعبه اش انقلاب مجتمع سیتی سنتر و یک شعبه اش هم سپاهان شهر بلوار غدیر مانتو فروشی آران. در ضمن من مدلهای امسالش رو دیدم خیلی خوش دوخت و خوش جنسن و طرح های جدید داره. کلا توی تن خیلی خوب میشینه. در ضمن قیمتهاش نسبت به لباسهای بنجل نظر خیلی خیلی مناسبن.
Klik hier voor meer gratis plaatjes
مهم نیست قفل ها دست کیست!
مهم این است که کلیدها دست خداست.....
2706