2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشید نمیدونم چرا نی نی سایتم هنگ کرده .دو روز که کلا واسم وا نشد.الانم......مثلا ایا دو تا واکر بخرم ؟دو تا بوفه؟دو تا تخت پارک؟دو تا صندلی غذا؟از هر عروسک دو تا؟
شهلا جون شما هم دوقلوداری؟بارانا جون فضای اتاقم میشه گفت خوبه . هزینه هم خیلی برام ملاک نیست . به نظرتون الان که بچم دوقو شده واسه هردوتا باید بابام اینا هزینه کنن؟من خود، گفتم مثلا کریرو اینجور چیرای گنده رو واسه یکی خودم بگیرم.هرچند نمیذارن.
2738
بوفه چیه؟ من اصلا واکر نگرفتم روروک قرضی گرفتم که اصلا دوست نداشتن و پس دادم اگه تخت میگیری دیگه تخت پارک نیازی نیست اگه رو میز غذا میخورید که حتما دو تا صندلی غذا بگیر اسباب بازی ها هم اگه دو تا بگیری بهتره چون دعواشون میشه ولی کلا زیاد این قضیه مهم نیست چون همیشه دعوا دارن
به نظرم کمد و بوفه با اسباب بازی لازم نیس از هرکدوم دوتا بگیری. اما بقیه لوازم دوتا لازمه.من تو فامیل هرکی دوقلو داشته،فقط هزینه یه سیسمونی خونواده مادر دادن.یکی دیگه رو یا خودشون دادن یا خونواده شوهر
من تصمیم اینجوری بود تخت نوزاد نوجوان یه دونه بخرم. ساک لوازم یه دونه بخرم.صندلی غذا و واکر رو فعلا یه دونه بخرم اگه استفاده کردن برم یکی دیگه بخرم؟کریر دوتا بخرم.ویترین و کمد یه دونه.از هراسباب بازی یه دونه
بعضی کریرها خیلی بزگن فکر کنم بهشون میگن کریر صندلی ولی کریر معمولی کوچیکه تا چند ماه بیشتر نمیشه استفاده کرد من صندلی ماشبن واسشون گرفتم و خیلی راضیم میتونی سرویس چوب رو بگی خانوادت بگیرن بقیشو خودت بگیری چون خیلی زیاد میشه هزینش
2706