2726
امکاناتش چجوریه؟
راضی بودید؟
برای مسافرت 2 تا ادم مسن راحته؟
قیمتش چنده؟
چند ساعت تو راه بودید؟
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
کدوم یکی را میگی اگر منظورت توربوترن است برای جوانا خوبه چون باید یکله بشینی تا خودم مشهد امکان دراز کشیدن نداری غذا هم سر د میدند به ما که ناگت مرغ دادند مرتب هم سرویسهای دیگه میدادند ولی خیلی خسته کننده بود ساعت فکر کنم 6 راه افتاد حدود 3 هم رسیدیم ولی پدر ومادر شوهرم خورد شدند چون نمیتونند مرتب بشینند و خسته اشون کرده بود
بهتری قطار همون غزال بنیاد است
یعنی 9 ساعت تو راه بودید.
قیمت بلیطش چنده؟
من از نظر ساعتش گفتم چون زود می رسیم ولی اینکه نمی تونی راحت بخوابی و همش باید بشینی برای ما راحته ولی برای کسایی که مسنند سخت میشه.
مرسی عزیزم
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مهر سال پیش رفتم خیلی خوب بود ساعت 7 صبح حرکت کرد نزدیک ساعت 4 رسید قیمتش هم اون موقع فکر کنم هر راهش نزدیک 30 تومن بود اتفاقا شوهر من نذر داشت مادربزرگش رو یه مشهد ببره به خاطر اون رفتیم و دکترش هم گفته بود اصلا نباید هواپیما سوار شین خلاصه آره خیلی راضی بودیم راحت بود فقط چون پا درد شدید داشتن مجبور شدیم از دم در براشون ویلچیر بگیریم همون قسمت مربوط به پزشکیش برین راهنماییتون میکنن خیلی راحت با ویلچیر اومد تا دم قطار .آره من راضی بودم خیلی خوب بود پذیراییشون هم خوب بود و اصلا احساس خستگی نمیکردیم
2728
آره قبلا با این قطارهای معمولی رفتم ولی خیلی اذیت شدم به خاطر ساعات طولانی که تو راه بودم.
مرس بابت راهنماییت
من با قطار غزال درجه 1 4 تخته از مشهد به تهران اومدم یه کوپه گرفتم چون 3 نفر بودیم تلوزیون داشت اولش هم با کیک و آب میوه و چایی پذیرایی کردن ساعت 3.30 حرکت کرد و 3.30 صبح هم تهران رسید قیمتش 3.200 تومان برای هر نفر
اینم بگم چون مامانم همراهم بود یا غزال اومدم چون براش سخت بود توربوترن
برای کسانی که شب با سر و صدای قطار نمی تونن بخوابن و دستشویی رفتن داخل قطار یا پیاده شدن وسط راه برای نماز هم براشون سخته، واقعا گزینه خوبیه... من مادربزرگم رو برای همین با این قطار بردم مشهد .. چون پیاده شدن برای نماز وسط راه واقعا براش سخت بود، و از توالت فرنگی هم استفاده می کنه که تو قطار نیست . به همین دلیل چون این قطار زودتر می رسه، خودش می گفت اذیت نشدم...
نه اصلا !!!!! پاتو توش نذار !!!!!!فکرشم نکن !!!!!!!من و شوشو بدلیل ترس من از هواپیما یه بار با اونا رفتیم مشهد...به این نتیجه رسیدیم که سقوط کنیم یه

بارکی می میریم ولی تو قطار 8 ساعت زجرکش می شیم !!!!یعد از اون دیگه با هواپیما رفتیم !!!!!!!!

تازه ما پیرم نیستیم...
2706