2410
2713
عنوان

مامانای فعال دی 94

6642 بازدید | 31697 پست
خیلی خوش اومدین دوستان
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین
اسم ..............سن ................تاریخ آخرین پری............. تاریخ زایمان ............جنسیت

عاطی.............. 25 ساله ................1 2 اسفند.............. 1 دی ................ پسر

سعیده ........................................ 24 اسفند ................. 1 دی ................. پسر

میناوش .........٣٠سال................. ٢٦ اسفند ............... 1 دی.................... دختر

ساناز(نی نی) .......................25اسفند................... 2دی.............. پسر

شبنم ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 26ساله ـ ـ ـ ـ. ـ ـ ـ ـ ـ25اسفند ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 3دی ـ ـ ـ ـ ــ ـ دخترr>

تارا -............. 30 ساله ...........- 28 اسفند........ احتمالا 4 دی ................دختر

ناجی ............24 ساله ............. 29 اسفند............. 4 دی ............. دختر

آزاده...............29ساله................29اسفند.............. 4دی ............... پسر

غروب ........ 34 ساله ................ 28 اسفند............... 4 دی ................ پسر

فرشته ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 24ساله ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 27اسفند ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 4دی ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ دختر

حمیده..............23 سال.................28اسفند...............5 دی................پسر

سیما............. 27 ساله................ 27 اسفند............ 5 دی.................. پسر

عسل.............۲۹سال..............۷فروردین................۵دی................دختر

بهار..............28ساله..............1 فروردین................ 8 دی............. احتمالا دختر

زینب(مامان رادین)...................2 فروردین...................9 دی ............ پسر

سروین .........29 ساله..............3 فروردین...................10 دی .............پسر

نگار............25ساله................3فروردین.................10 دی ................دختر

خاله پرنسس....25ساله..............۷فروردین.............۱۰دی..............دختر

نینا ............24 ساله............... 3فروردین ............. 11دی..............دختر

هدی............. 28 ساله .......... 5 فروردین.................... 12 دی ............. احتمالاً پسر

مامی کوچولو... 23 ساله.... ....... 5فروردین............... 7 دی............... احتمالا دختر

الی جون ..... 25 ساله ..............6فروردین....................۱۳دی.............دختر

مهرسا ............٢٨ ساله ............. ٦ فروردین ............١٣ دی احتمالا ...............پسر

مامانی...........28 ساله.................9فروردین.............13دی................دختر

نرگس ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 26 ساله ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 6فروردین ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 13 دی ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ دختر

مریم ............. 36ساله ................8فروردین .................13دی ...................دختر

دختر بابا............27 ساله.............8 فروردین.............انشاالله 14دی..............دختر

آبنبات.............27ساله................14 فروردین.....سزارین10-15دی...............نامشخص

آزاده(ازی)........31ساله..............8فروردین......................15دی..................نامشخص

شلر.............. 32 سال.............. ٢٩ مارچ...................... 17 دی............... نامشخص

مریم بانو.......25 ساله......... 11 فروردین.................... نمیدونم........... نامشخص

fatila فاطمه ...٣٠ساله............. ٢8اسفند ................... 18دی................پسر

نازنین…….. ۳۰ ساله ……………۲۰ فروردین……………..۱۹دی……………..نا مشخص

مامان آرتی............................ 15فروردین..........................................نامشخص

سحر..............28 ساله.............16 فروردین.................19 دی.........احتمالا پسر

نی نی گل ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 29 ساله ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ. 18فروردین ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 19 دی ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ. دختر

نى نى جون....٢٣ساله............١٢ فروردین..................٢٠ دى..............احتمالا پسر

شقایق ..........31ساله ............19 فروردین .................20 دی .................پسر

ترنج ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 31ساله ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 13فروردین ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 20 دی ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ پسر

الهام جون.........23 ساله ................15 فروردین.............. 21 دی ..............پسر

ازی...............25ساله..............15فروردین..................22 دی...............نامشخص

پریسا........... 30 ساله.............16 فروردین.................22 دی...............نامشخص

مامان ارمین .........20 ساله...............15 فروردین............22 دی..........ـ پسر

مامان محمدحسین....30ساله.......... 15 فروردین.............23دی انشاالله............. احتمالا پسر

نسیبه.............. 29 ساله................ 18 فروردین.............. 23 دی..............پسر

سانزی ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 28ساله ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 21فروردین ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 23 دی ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ دختر

احمد گله..........28ساله...........اوایل فروردین.............. 24 دی ............ نا مشخص

بانو................33ساله................21فروردین..............25دی................احتمالا دختر

اوین ..............29ساله ................18فروردین .............25 دی ............پسر پارمیس ـ ـ ـ ـ ـ ـ. ـ 29ساله ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 18فروردین ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ25دی انشاالله ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ. نامشخص

عشقم امام رضا....25 ساله........ 22 فروردین.............. 26 دی .............احتمالا پسر

نسترن............27 ساله.............23فروردین................27دی............ احتمالا پسر

ماه بانو ..........27 ساله............ 20 فروردین ...............27 دی..............نامشخص

الی..............٢٦ساله...............٢٠ فروردین ............ ٢٧دی ............نامشخص

eli الناز............ 29ساله................ 20فروردین.............. 27 دی ................ نامشخص

شیرین...........23ساله..............23فروردین..............28 دی..................نامشخص

هانا..............33 ساله..............21 فروردین...............28 دی....... نی نی دوممه (دختر)

پریسابانو ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ27ساله ـ ـ ـ ـ ـ. ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ 28 دی ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ دختر

مامی شایلین....29ساله...........23فروردین..............30دی....................دختر

عاطفه ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 30ساله ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ 24 فروردین ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ. ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ نامشخص

هستی.............27سال..........28 فروردبن .............. اواخر دی ......احتمال 90% پسر

بهار ..........30 ساله............31 اردیبهشت................30 دی .............. نامشخص

بلفی ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ. 34ساله ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ2 اردیبهشت ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ هفته آخر دی ـ ـ ـ ـ ـ ـ پسر
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
به به به! تاپیک نو مباااااااااارک بیارم ناپلئونی رررررررررررر؟ بجه ها من امروزبعدازظهر خواب شیرینی تر می دیدم آخه صبح دکترم یه نمه برام قاطی کرد دو کیلو وزن کم کردم نسبت به هفته 8
خدایا به حق امام غریبم خودت به انتظار همه منتظرا پایان بده!
2714
مامانای عزیز میخوایم این تاپیک فعالتر باشه و کلی اطلاعات ب همدیگه بدیم اونایی ک توسونو بهشون گفتن جفت پایینه حواسشون باشه تو این وضعیت پله و نزدیکی ممنوعه ممکنه دکتر بهتون نگه خودتون مواظب باشین شمام بیاین اطلاعاتی ک دارین بگین لطفا
بچه ها جون شوشوجواب غربالگری رو هم گرفت شکر خدا تا اونجا که سر در اوردم نوشته منفی » دختر بابا جفت منم پایین هست ولی متاسفانه خونمون بدون اسانسور طبقه 4 هست ولی تا اونجا که میتونم زیاد بیرون نمیرم
وای بچه ها منم جفتم پایینه دکتر استراحت مطلق داده آخه خونریزی کردم برای اینکه دوباره خونریزی نکنه همش تو استراحتم اینقدر خوابیدم که یکم میشینم دلم درد میگیره هستی خونه ما هم طبقه دوم بدون آسانسور رسما زندانی شدم ولی ایشالا به امید خدا میره بالا دیگه بقیه بارداری راحتیم 🙏 دوستان یه دعا کنین این هماتوم من هم از بین بره 🙏
خب دوستایی که خونتون طبقات بالاس و پله داره تا حد امکان بیرون نرین هماتوم هم تاجایی ک من اطلاع دارم و مطلب خوندم خودش جذب یا دفع مبشه نگران نباش
2706