2737
2739
سلام سن بارداری من دوازده هفته و چهار روزه، دوماهه هپارین میزنم صبح و شب هر بار 5000 اول به بازوم میزدم اما کامل کبود و دردناک شد و مجبور شدم به ران تزریق کنم حالا دیگه ران هم جا نداره پاهام کبود دردناک و سفت شده. ممکنه من بد تزریق میکنم؟ برای بهبودش راه چاره ای هست؟ ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ستایش جان راستش من خودم نمیزدم یه خانمی هر روز میومد و برام میزد اما به نظر من یه کاری که میتونی انجام بدی اینه که حداقل از سرنگ خارجی استفاده کنی که یه ذره سوزن نازک تری داره
اول سرنگام 12 میلی بود با زاویه 45 میزدم اما بعد سرنگ 8 میلی گرفتم و عمود میزنم خیلی هم اروم خالی میکنم اما انگار همونجا میمونن و جذب نمیشن بعضی ها جاشون مثل سنگ سفت شده
ستایش جون سقط داشتی ؟
آرامم کن خدا...تنها تو آرام کننده ای..تنها تو صبر دهنده ای...از حکمتت چیزی نمیدانم...تغییر ده حالم را به بهترین حال..دلتنگ  دخترم هستم که  فقط دو روز مال من بود و سهم خاک شد.🖤😭
2738
یکی از نزدیکای ما هم هپارین میزدجاش کبود و سفت میشد شاید بخاطر این بود که پوست حساسی داره با زاویه 45درجه و به بازوها و رانش میزد الانم که چن ماهه زایمان کرده همچنان جای آمپولاش سفته البته دور ناف هم میتونی بزنی
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2016092722350413303 اینم خاله بازی دخملای کوچولومون [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
ستایش جان فامیل دیگه آخرای حاملگیش دیگه واقعا به خاطر هپارین درد میکشید و دیگه جا واسه تزریق نمونده بود اما بخاطر بچه اش تحمل میکرد شما هم تحمل کن ان شاءالله که بچه ات سالم و صحیح بیاد تو بغلت
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2016092722350413303 اینم خاله بازی دخملای کوچولومون [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
عزیزم میشه بگی تو چند هفته سقط داشتی؟
آرامم کن خدا...تنها تو آرام کننده ای..تنها تو صبر دهنده ای...از حکمتت چیزی نمیدانم...تغییر ده حالم را به بهترین حال..دلتنگ  دخترم هستم که  فقط دو روز مال من بود و سهم خاک شد.🖤😭
2706