موضوع: بانك اطلاعات اصفهان + اظهار نظر

صفحه 2 از 50 قبلی  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
اصفهان پست ها : 170عضویت:1390/6/5
1390/6/5 - 5:48 عصر
ماماناي اميرعلي:

لباس فروشي پرديس تومجتمع پارك خيلي قيمتاش خوبه
1390/6/5 - 5:50 عصر
دريا :

من براي ميكاپ و شينيون آزيتا خانم (آرايشگاه ترنه ) رو پيشنهاد ميكنم ادرسش هم سر راسته . دروازه شيراز .شمارش 6643527 و 09133091272 .مشتري تهروني هم داره كه واسه مش و ابرو ميان پيشش . يه بار بري مشتري دايمش ميشي . من علاوه بر كارش اخلاقش رو هم خيلي ميپسندم . خصوصيت ديگش كه وقتي بري ارايشگاش از مشتري هاش بپرسي ميگن خيلي فرزه و معطل نميشي

نيكي:

من مشتري ازيتا خانم تو ترنه هستم يه بار بري خودت ديگه شك نميكني . كار ابرو و تتو شون عاليه البته من كار عروسشم خيلي مي پسندم . ايشون خيلي هم فرزند و اصلا معطل نميشي اهله زبون بازي هم نيست . شك نكن ولي اگه رفتي بيا بم بگو نظرت چيه چون من بيشتر ارايشگاههاي اصفهان رو رفتم

شانل:

من رفتم ترنه براي ابرو خيلي دوست داشتم فقط بايد بگين چه مدلي مي خواين اگه بدونن چي يم خواين دقيقا همونو براتون درمياره
از لطف دوستاني كه راهنمايي كردن ممنون

بعد نوشت:دوباره رفتم پيش ترنه ابرومومو افتضاح خراب كرده يكيشو گرد كرده يكيشو هشت يكيش دنبالشو افتضاح چيد اعصابم خراب شد در عمرم ابروهام به اين خرابي بر نداشته بودم نميدونم چون سرش شلوغ بوده خراب كرده يا كلا شانسي بر ميداره

ني ني پاني

شانل جون من هم دو بار رفتم آرايشگاه ترنه يك بارش خوب بود يك بارش اصلا خوب نبود ابروهامو تا به تا برداشته ! يكي اش خيلي كوتاه شده يكي اش نه! من هم دنبال يك آرايشگاه ديگه براي ابرو هستم كار موهاشم دوست نداشتم كار خاصي روي موهام نكرد لطفا يك آرايشگاه خوب براي ابرو معرفي كنيد

taranom

دوستان گلم خداوكيلي آرايشگاه ترنه نريد من توي همين سايت با اين آرايشگاه آشنا شدم و خيلي ازش تعريف كردند ولي موهاي منو براي رنگ كردن سوزوند و ابرو هاي منو خراب كرد نجومي هم پول ميگيره خيلي هم بداخلاقه براي من عبرت شد ديگه به اينترنت اعتماد نكنم
1390/6/5 - 5:51 عصر
پرسان :

توي ارايشگاه رويا خانمي به اسم نسرين است كار ابروش حرف نداره من هميشه اونجا ميرم شماره تلفن :09377341942

خياطي هم توي سپاهان شهر خانم جهانگيري خياطيش عالي قيمتاش هم خوبه شماره تلفن : 09138116179

1390/6/5 - 5:55 عصر
هديه :

سلام به همشهري هاي عزيزم من بيشتر شيريني هايم را از نيوشا در خيابان شريعتي يا از اندلس در خيابان خاقاني ميگيرم براي كيك تولد اين دوتا حرف ندارن وارايشگاهي كه من ميروم كار ابرو ومشش خوبه در خيابان سيمين درباغ زيار است تويه كوچه روبروي مجتمع پلي اكليل ورستوران خوان سرا درخيابان جلفا غذايش خوبه يه خانه ماكاروني هم داخل خيابا ن خاقاني است كه ماكاروني با طعم هاي جالبي دارد وفسف فود جميرا در نظر شرقي پيتزا بدون سوسيس و كالباس دارد و سوپر استار هم در خاقاني غذاي كا اف س دارد كه ان هم غذايش خوب است واييييييييي خداي من بايد برم از همه ي اينها براي تبليغ پورسانت بگيرم موفق باشيد
1390/6/5 - 6:25 عصر
znb

به نظر من ريحون رو دست اعظم آورده.بهترين بريون اصفهان ريحون توي فردوسي

شماره تلفن سحر تركان : 09133198110

من ابروهامو آرايشگاه رزا برميدارم عااااالللليييي كار عروسشم حرف نداره
آرايشگاه رزا تابلو نداره آدرسش خ سجاده سر 4راه آپاداناس بين شيريني رژين و پيتزا مكث يه كوچه هست كه فقط يه در توش هست اونم آرايشگاس اينم شمارش 6410084

براي كوتاهي مو كارين خوبه كه نوبتاش دير به ديره تو خاقانيه اينم شمارش6270885

آتليه كودك پديده هشت بهشت و سايان پل شيري و قصر هنر هم تعريفشو خيلي شنيدم اينم شمارش6288341
1390/6/5 - 6:28 عصر
*** آرام ***

رستوران : خوان گستر.شهرزاد.نيكان

پيتزا: آرابو.جميرا.پيتزا شبانه توحيد كه البته جا نداره.قبلنا جكس تو سعادت آبادم خوب بود حالارو نميدونم.

شيريني:نيوشا.اندلس و خانم طلا
1390/6/5 - 6:30 عصر
آزاده :

سونوگرافي عالي توي اصفهان.احتياط كار توي خيابون بزرگمهر است.

در ضمن شيريني فروشي كاكايو توي خيابون ابوذر را هم امتحان كنيد خيلي خوبه.

سفره خونه نقش جهان خوبه ولي تشك و بالشت هاش خيلي كثيفه

براي بولينگ و اسكيت.خانه بولينگ پرديس توي سه راه حكيم نظامي
1390/6/5 - 6:31 عصر
ماري :

پيتزا گارني در نظر شرقي

هم لذيذه هم موادش عاليه هم نازك هستش
1390/6/5 - 6:32 عصر
لنا (مامي هلن ) :

رستوران و چايخانه پارسيان تو جاده مرغ خييييلي خوبه قيمتهاش هم مناسبه

پيتزا شاپ هم پيتزاي نازكش واقعا خوشمزه هست تو حكيم نظامي بعد از 4 راه دست راست

ارايشگاه براي ابرو 2002 توي كوي وليعصر هست كار ابروش رو خيلي مي پسندم

كنتاكي ژان تو نظر غربي خيلي كنتاكي هاش خوبه

كنتاكي نيل هم بال سوخاريش عاليه توي اب 250

1390/6/5 - 6:39 عصر
جيران :

من يه ناخن كاره عالي ميشناسم كه توي يه سالن كار ميكنه اينم شماره مدير سالن چون بايد با اون هماهنگ كنيد 09133090617

من كه اصلا از كار رنگ و مش رويا ديگه راضي نيستم با اينكه خيلي پيشش ميرفتم!ولي اخرين بار يه رنگ و مش افتضاح برام زد كلي از مشهام هم سوخته بود تازه ميدونين كه پوله خونه باباشم ميگيره!روزي كه رفتم دوباره مش افتضاحشو رنگساژ كنه يه خانمي اومده بود كه رويا واسش فر زده بود و موهاش سوخته بود ميگفت ميخوام برم شكايت كنم(خودمونيم انگار درد دلم باز شد)
1390/6/5 - 6:46 عصر
ني ني پاني :

آتليه خوب مدرن توي شيخ بهايي و پديده توي چهار راه نقاشي ولي البته خيلي گرون ميگيرن كه زياد هم نمي ارزه

آتليه پديده هم اول شريف واقفي سر چهار راه نقاشي است

آتليه مدرن هم خيابان شيخ بهايي است چند روز قبلش ازتون ميخواد با لباسهاي اسپرت عكس بگيرين كه عكسهاي اسپرتش خيلي عاليه من خيلي دوست داشتم ولي البته گرون ميگيره فيلم برداري و عكاسي با هم حدود 5 ميليون در مياد بعد از چهار راه قصر است تلفنشو ندارم

رستوران آتايار توي سپاهان شهر براي من خوب بود غذاشون رو دوست داشتم ولي شهرزاد بهترينه از نظر كيفيت غذا

تالار كاخ سپيد و خورشيد خيلي خوبه تالارهاي بزرگتر هم اطراف نجف آباد هست

آرايشگاه اوينا توي شمس آبادي هم خيلي خوبه من كارش رو دوست دارم ولي يك كمي چشمها رو غليظ آرايش ميكنه شماره موبايلش : 09131683060
در مورد آرايشگاه اوينا بگم هم من و هم چند تا از دوستهام عروسش بودن كارش خوبه عروسهاش تغيير زيادي مي كنن و تا حدي هم غليظ درست ميكنه مي توني بري آلبومهاشو ببيني ولي من كلا كارش رو دوست دارم يك بدي هم داره اينكه تو يك روز تا سه عروس هم درست مي كنه البته واقعا كم نمي گذاره روزي كه من عروسش بودم يكي ديگه هم عروسش بود هر دو رو خيلي قشنگ درست كرد
و كارش هم فقط عروس و نامزديه حتي شينيون هم نمي كنه ولي به نظر من هر جايي رو انتخاب مي كني برو آلبومش رو ببين و كارشونو مقايسه كن بعد انتخاب كن به حرف من يا يكي ديگه بسنده نكن
الما هم عروساشو ديدم خوشگل ولي ملايم درست مي كنه

ترنم جون در مورد بداخلاقي آرايشگاه ترنه راست ميگي من خواهرم رو پيشش فرستادم باهاشون بد برخورد كرده بود بهم گفت اين كي بود ديگه؟! در مورد ابرو برداشتنش هم من خودم چون مدل كوتاه دوست دارم پيشش ميرم
ولي كوتاهي مو را دوست نداشتم اصلا مثل اون آرايشگري كه هميشه پيشش ميرفتم و 6000 تومان ميدادم نبود خيلي ساده كوتاه كرد مي تونم بگم فقط مرتبشون كرد!
يك عروس رو هم براي نامزدي اش آورده بودن اونجا ديدم خيلي ساده درستش كرده بودن آلبوم عكس عروس و دامادش رو هم ديدم چيز خاصي نبود خيلي ساده درستشون كرده بود
يك آرايشگاه افتضاح ديگه هم آرايشگاه سكه توي دقيقي است به معناي واقعي افتضاحه !!!!!!!! موهامو رنگ كرد به جاي اينكه قهوه اي روشن در بياره كارش رو خراب كرد گفت درستش ميكنم نگران نباش الان برات پلاتينه ميزنم آخر دست با كلي سوخت موهام و ريزش شديد رنگ موهام نارنجي هويجي شد همه بهم خنيدن و گفتن حنا گذاشتي اينقدر نارنجيه كه الان كه 2-3 بار بعدش رنگ كردم وقتي رنگهاش ميره دوباره نارنجي ميشه !! رنگ موهاش هم معلوم نبود چيني يا ايراني از افتضاح ترين رنگ موها استفاده كرد و پول يك آرايشگر حسابي رو ازم گرفت !!!!!!!!!
در يك كلام افتضاحههههههههههههههه
اليزا هم توي دروازه شيراز اگه دوست دارين شاگردش ابروهاتونو برداره و پول آرايشگر رو بگيره ميتوانيد پيشش بريد تازه همش هم در حال غيبت كردن يا پشت سر همكارهاشه يا پشت سر مشتريها!

تليه خوب مدرن توي شيخ بهايي و پديده توي چهار راه نقاشي ولي البته خيلي گرون ميگيرن كه زياد هم نمي ارزه
رستوران آتايار توي سپاهان شهر براي من خوب بود غذاشون رو دوست داشتم ولي شهرزاد بهترينه از نظر كيفيت غذا
تالار كاخ سپيد و خورشيد خيلي خوبه تالارهاي بزرگتر هم اطراف نجف آباد هست
آرايشگاه اوينا توي شمس آبادي هم خيلي خوبه من كارش رو دوست دارم ولي يك كمي چشمها رو غليظ آرايش ميكنه
1390/6/5 - 6:53 عصر
نازي :

آرايشگاه جليله :6410084

ماتيكم ميگن كارش خوبه:09131189898
1390/6/7 - 1:02 صبح
مهديه(مامان ويانا)

رستوران اكوامارين كه سپيد گفت خوبه
اما چون اكواريوم داره بوي بد و ماهي اينا مياد موقع غذا خوردن

غذاي ايمانو موافقم تو شريعتي كه عاليه
چيز كيك هم داره برا دسر

غير از گل سنگ
ميخك نقره اي تو خيابون اتش هم گلاي شيكي داره (نونوش هم با اين موضوع موافق بوده آدرسش هم خ آتش)

1390/6/7 - 1:18 صبح
دوستان حجم اطلاعات زياده و گاهي ممكنه يه مطلبي تكرار شده باشه.در هر صورت هنوز نظم زيادي نداره.ايشالاه همش وارد شد سر و سامونش ميديم.
1390/6/7 - 1:25 صبح
flowery_o

من رستوران اكوا را هم محيطش را مي پسندم هم طعم غذاش هم قيمتش
بولينگ صفه هم عاليه به نظرم روحيه خوبي به ادم مي ده مخصوصا برا ما خانمها كه تفريح نداريم
كارتينگ خيلي گرونه من كه نرفتم ولي از اون گذشته از ماشين سواري زياد خوشم نمي ياد
1390/6/7 - 1:34 صبح
پارميدا:

بهترين ساندويچي، آرابو در خيابان كليسا (جلفا) . وووووووووووووئيئيئي دهنم آب اوفتاد. بهترين كافي شاپ آني، همونجا بازم... اصلاً كلاً من عاشق نظر و خورشيد و جلفا هستم.
يه رستوران هم بالاي مسجد شيخ لطف الّه هست. اون هم عالي.
بهترين ادويه هم تو بازار ميدون نقش جهان، حاج آقا فلفليان، حرف نداره!
1390/6/7 - 3:53 عصر
مامان مريم گلي

سلا م بچه ها ما هم باغ وتالار اشراف رفتم از كيفت غذاش و قيمت هاش راضي بوديم بيشتر موقع ها ميريم اونجا . جاده اصفهان نجف اباد .
1390/6/7 - 3:55 عصر
ستايش

يه پلاسكو فروشي خيابان كمال هست به اسم ولي عصر اجناسش خيلي متنوعه خيابان كمال نزديك سبزه ميدون
1390/6/7 - 6:58 عصر
دلشاد

در مورد اموزشگاه كامپيوتر من شنيدم متاكو خوبه ولي خودم تجربه نكردم...بستگي داره چه كلاسي مد نظرت هست...آموزش هاي IT آموزش هاي برق و الكترونيك و آموزش هاي مديريت و بازرگاني ...داره
اين سايت متاكو http://www.metacomplex.com/

براي حراجي ها هم يكي از دوستان اين ادرس رو گذاشته بود
http://www.harajer.com/?cat=3
1390/6/7 - 7:02 عصر
ندا

براي عمل ليزيك چشم دكتر محمد قريشي - مركز ليزر چشم پارسيان خيابان مير .
شوهرم پارسال عمل كرده (ليزيك - روش فمتو) كه خيلي راضي هستيم.
صفحه 2 از 50 قبلی  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: