2737
2739
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383774 بازدید | 1134 پست
عطاری خوب

راحیل:
من میدونم یکی تو کوچه پشت مطبخ هست انگار اگه اشتباه نکنم و یکی تو خیابون ولیعصر.

znb:
من زیاد سر و کاری با عطاری نداشتم اما یکی دو بار دنبال دوستم رفتیم سر اونی که دروازه شیرازه کنلر داروخونه دکتر خرمی بهش می یومد از علم الطب سر در بیاره

ستایش:
.یک عطاری شنیدم طرفهای زینبیه هست که کارش خیلی خوبه .بخصوص برای درمانهای روماتیز و پوکی استخوان و ...

Maman Samira:
یکی توی خیابان نیکبخت شرقی هست که همه چیز داره . به اسم بهبودی . من که هر چی بخوام از اون میگیرم
اونی که سردروازه شیرازه ،‌به نظرم یه کمی گرونفروشه
توی خیابان استانداری . کوچه پشت مطبخ هم عطاری خوب هست . یکی از فامیلامون توی استانداری خونشونه . وقتی میریم خونشون . از کوچه پشت مطبخ میریم میدون امام و همونجا عطاری رودیدیم
ولی خودم تا حالا ازش خرید نکردم .

سپید:
ممنون از همه اونایی که نظر دادن در مورد عطاری من فکر میکنم بالاخره سروکار همه به عطاری میوفته حالا یا برای درمان یا برای پیشگیری از جوش و لک گرفته تا نازایی یا رنگ موی گیاهی یا عرقیجات یا ادویه وخلاصه خیلی چیزا بچه ها اون که سر دروازه شیرازه یه کلاهبردار هفت خطه خیلی مواظب باشید چی را از کی و کجا میخرید چون همین داروهای گیاهی به ظاهر بی ضرر میتونن ایجاد مشکلات جدی کنن
و اما بهترین عطاری اصفهان که من نمیگم بلکه خیلیها که از من باتجربه تر و با اطلاعات بالا هستن میگن عطاری حاج اسماعیل هست،ایشون از اون آدمهایی هست که نسل اندر نسل این کاره بوده و سر مغازش همیشه صفه،عسلهاشون هم خیلی معروفه و باید ظرف ببرید و کیلویی بخرید بسته بندی نیست مثل جاهای دیگه آدرسش هم چهارسوقه،اونجا عطاری زیاده باید بپرسید عطاری حاج اسماعیل تا بهتون نشون بدن البته سردر مغازشون هم نوشته

چهارسوق ادامه خیابون شاپور هست تقریبا میشه سر طالقانی همونجا که یه سری طلافروشی هم هست

نی نی پانی:
همکار من هم همیشه میره پیش عطاری حاج اسماعیل و ازش سرمه اصل میخره
سپید

یه چیزه جالب که دیدم یه مغازه ای هست به نام کوکوسرا توی خیابان ملک من داخل نرفتم اما فکر میکنم انواع کوکو و غذاهای خونگی را درست میکنن

یه رستوران نسبتا جدید هم هست توی حکیم نظامی تقریبا نزدیک تقاطع حکیم نظامی و شریعتی تقریبا روبروی آموزشگاه رانندگی حافظ اما یه کم پایینتر به سمت چهار راه حکیم نظامی به اسم ناندوست دکوراسیونش خاصه و شنیدم پیتزاها و سالادهای خیلی خوبی داره اما میگن پاستاهاش زیاد خوب نیست هنوز نرسیدم خودم برم اما تعریفشو شنیدم و گفتم به شما هم بگم

SHEEVA
رستوران ناندوست پیتزاهاش خوشمزه نیست فقط استیکش خوبه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیما

دوست من پیش دکتر لقمانی رفتند برای پوست ، راضی نبودند.و به نظرم دکتر هم مثل خیلی چیزهای سلیقه ای است که با روحیات فرد سازگار باشه

نی نی پانی

ممنونم شیما جون آخه دوستم پیشش رفته بود بوتاکس زده بود و از قول یکی دیگه خیلی ازش تعریف میکرد ولی خودش میگفت دو روزه بوتاکس زده من که اثراتش رو ندیدم برای همین در موردش تردید داشتم

مینا
خاله ام رفته بودند پیش دکتر لقمانی برای بوتاکس ،راضی نبودند .
2731
سپید:

گشتم و شماره فرحناز نوروزی را پیدا کردم کار ناخن ایشون واقعا خیلی خوبه و مربی رقص هم هست البته باید معرف داشته باشید چون ظاهرا یه بار بهش گیر دادن و میترسه،شماره تابتش هست 6272370 و همراهش هم 09138349282

یادمه یکی از دوستان سراغ جایی را گرفته بود که طلای کم اجرت بفروشن والا تا جایی که من میدونم توی اصفهان مثل تهران مغازه خاصی نیست که طلای دست دوم بفروشه اما طلا فروشیهای بازار زرگرها توی میدان امام اکثرا این کار را میکنن البته اگر چیزی موجود داشته باشن باید سر بزنید و ازشون سراغ بگیرید بازم اگر کس دیگه ای چیز بیشتری در این زمینه میدونه به دوستمون بگه

من آدرس و تلفن یه آرایشگاه توی شریعتی را دارم که ازش تعریف شنیدم اما خودم نرفتم هنوز اسم صاحبش را نمیدونم اما اسم آرایشگاهش هست انستیتو زیبایی کلینیک خ شریعتی بن بست فیروز پلاک 116 واحد 7 تلفنش هم هست 6281169 نمیدونم اونی که زینب جون سراغ گرفته بود هست یا نه

برای آتلیه کودک چیزی که دیدم خیلی از بچه ها رفتن استودیو Best هست آدرسش هم خیابان میرزا طاهر بن بست اسلامی ساختمان 301 تلفن 7726992 و 09132258473

پوما یه دونه سر برج هست یعنی میشه آخر شیخ صدوق جنوبی البته بازم هست الان یادم نمیاد اگر یادم اومد میام میگم

برای مانتو
اگر بری پاساژ ارکیده سر خاقانی اونجا چندتا از مغازه هاش چیزای شیک میارن هم مانتو هم کیف و کفش من دو روز پیش که تهران بودم دیدم مدلای اینا و تهران مثل همه ،یه جای خوب دیگه هم خیابون شیخ صدوق جنوبی یا همون خیابون برج هست که وقتی از چهار راه داریوش وارد بشی تا آخر که بری بالا چند تا مانتو فروشی شیک هست که بعضیهاشون کیف و کفش هم دارن مثل ورساچه و فندی FENDI راستی اگر رفتی ارکیده روبروش میشه کوچه جلفا اونجا هم یکی دو تا بوتیک داره که گاهی چیزاشون بد نیست راستی توی مرداویج هم یه بئتیک هت به اسم زیگ زاگ که میشه پشت پارک مرداویج اونم چیزای شیکی میاره
ونوس

هلن خوبه.البته وقتی واقعا هلن اونجا بود.هراچیک اخلاق خوبی نداره و خیلی تندبا مردم صحبت میکنه. تعصب عجیبی هم روی ارمنی بودنش داره و بدگویی فارسی زبونا رو زیاد میکنه.من از وقتی هلن رفت خارج از کشور یکبار بیشتر نرفتم.شاید هم باز برگشته باشه که فکر نمیکنم.اما کارشون خوبه
sargol

دنیا جون به نظرم برای لیزر خانم دکتر گیتا فقیهی خوب....مخصوصا اگه بری کلینیک نوین لیزر....خ شیخ صدوق جنوبی...دوشنبه ها بعد از ظهر میاد ....نسبت به پولی که می دی دلسوزانه وبیشتر از همه میزنه...اینم شمارش..6644144

2738
sana

آژانس خوب که خودم تجربه کرده باشم پرستیژ(دروازه شیراز) یاران(شیخ صدوق جنوبی)
البته توصیه میکنم هتل هایی که معرفی میکنند رو خودتون تو اینترنت ببینید بعد تصمیم بگیرید
Azy

مدتها بود دنبال پوشک مولیفیکس و هاگیز که از بهترین پوشک ها هستن تو اصفهان میگشتم و نبود حالا تو خیابون فلسطین پیدا کردم.اگه کسی میخواد بگه ادرس وارش و بزارم.......پیک رایگان هم داره.......بچه ها مولیفیکس عالیهههههههههههههه

راحیل
آزی جون از کودک سرا میگیری؟؟؟
اینبار برا من کن بب فرستاد با پیک.وقتی بازش کردم دیدم اولیش خاکیه اومدم تاریخشو نگاه کنم دیدم پایینش باز شده دور تا دور و بعد باچسب چسبوندن.خیلی عصبانی شدم بهش زنگ زدم که اینجوریه گفت احتمالا تو بار باز شده بعد درستش کردن.وقتی هم رفتم پس بدم دیدم یه تعداد از همین پوشکو تو پاکت پلاستیکی گذاشتن و روش برچسب زدن.ای خدا از این وجدانا که اینروزا نایابه.
memol

هر وقت میام اصفهان با مادر شوهرم می ریم استخر اسمشو نمی دونم فقط می دونم تو باغ فردوسه
عجب استخریه خیلی بزرگه تو تهران همچین استخری پیدا نکردم.
خود باغ فردوس خیلی قشنگه تو اردیبهشت که اومده بودم

سپید:

من تا حالا چند با که کار تعمیر یا ساخت طلا داشتیم به دو جا دادم یکی توی بازار ملت آخر پاساژ توی اون پیچه که در توی کوچه بازار هم کنارش هست دادم و یکی هم طبقه بالای بازار هنر اما حقیقتش اینه که تا حالا کار نگین دار نبوده و نمیدونم واسه نگین میشه بهشون اعتماد کرد یا نه؟از اصفهان نخریدی نه؟که بدی همون مغازه برات درستش کنه؟چون این مطمئنترین راهه من خودم انگشتر برلیانم را که برای کوچیک کردن میخواستم بردم پیش همون مغازه ای که ازش خریدم

دوست عزیزی که پرسیده بود کدام غذا بهتره والا غذا خیلی سلیقه ایه اما من کلا غذای شهرزاد را که قبول ندارم ولی خوان گستر و شعبش یعنی رستوران هتل اسپادانا هم استیکش خوبه هم شنیتسل مرغ هم ماهی سالمون هم میگو سوخاریش هم کباب برگش سالاد و سوپش هم همیشه خوبه و ماستاش هم که عالیه به به دلم ماست ترش خواست!!!

کیک:

Maman Samira
کیک خوب
برای عقدم از آندلس کیک گرفتیم . خیلی خوشمزه بود
برای تولد یکتا از بهاری . خیلی خوب و خوشمزه بود
برای تولد شوشو از آریا . زیاد خوشم نیومد . یه بار دیگه هم کیک تولدازش گرفته بودیم و خوشم نیومده بود
کیکهای ستوده هم که به نظر من مزخرفه . دقت کردم و دیدم که با کیک درسته ،‌کیکهای تولدش رو درست نمیکه . مخصوصاً‌شکل دارهاشو . با خرده های کیک درستشون کرده و کلی هم اسانس بهش میزنه
گلاب فکر کنم معروفیتش بیشتر به خاطر زولبیا و بامیش باشه و اینکه توی شیرینی هاش خیلی از ززعفرون استفاده میکنه
در نتیجه
بهترین کیک رو به نظر من آندلس داشته
2706