2726
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383761 بازدید | 1134 پست
سپید:

یکی از دوستان پرسیده بود خانم ابراهیمی همون آرایشگاه تک هست جواب لیانه که بله خوشون هستن

یادمه یک نفر هم شماره تلفن آتلیه ریحان را خواسته بود آدرسش که خیابان شیخ صدوق جنوبی بالاتر از مبل آرمانی ساختمان روناک هست تلفنش هم 6695741 و 09131199004

دکتر خود من خانم دکتر سوسن نوروزی بودن که خیلی هم ازشون راضی هستم و خیلی هم با تجربه و دقیق هستن و سعدی هم میرن

استاد کلاس فرزند پروری ما آقای دکتر رحیم کسایی بودند که به نظر من بسیار با سواد و در کارشان حرفه ای هستند ایشون در مرکز خدمات مشاوره روانشناختی رائین کار میکنند آدرس مرزک هست : خیابان نظر شرقی کوچه باغ به بن بست یوسف شماره 62 تلفن 6244598 برای مشاوره پیش از ازدواج هم فکر میکنم خیلی خوب کار میکنند امیدوارم موفق باشید
اینم سایت مرکز مشاورشون هست http://www.raieen.org
سپید:

دوست گلی که باشگاه ساسنا را معرفی کرده بودید میشه تلفنشون را هم بذارید؟جلسه ای هم میگیرن یا باید حتما هزینه یک ماه را بدیم از اول؟

راحیل:
سپید جون من 2 سال پیش میرفتم ساسنا ولی از بس رانوش بد اخلاق و سر خود معطل بود و صد البته پولکی دیگه نرفتم ولی خیلی تمیز و خوبه.تلفنش رو متاسفانه ندارم.

SHEEVA

شماره کلوپ ورزشی ساسنا: 6257667

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

znb

خانم ابراهیمی همون ارایشگاهه تکه!؟دختر دایی شوشو رفته بود پیشش خیلی معمولی درستش کرده بود می تونم بگم اصلا خوب نبود اگر دوست دارید خاص باشیداز خانم ابراهیمی همچین انتظاریو نداشته باشید البته این نظر منه
Maman Samira

برای دکتر زنان

اینجا میتونه اطلاعات خوبی بهتون بده

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=2220

من دکترم آقای دکتر قهیری بود و راضی هم بودم .

دکتر عراقی خیلی مطبش شولغه . اولایل بارداری یه بار برای یه نظر خواهی ازش رفتم که دو ساعت اونجا معطل شدم . یه خانمی که حالش خوب نبود و نزدیک زایمانش بود ،‌بیچاره ف از بس معطل شد ،‌دیگه نزدیک بود همونجا زایمان کنه

چه فرقی میکنه زیر میزی بگیرن یا نه

اگه بگیرن که دستمزدشون توی هزینه بیمارستان خیلی کمتره

اگه نگیرن هم که توی هزینه های بیمارستان حتماً‌قید میشه

تقریباً یکی میشه هزینه زایمان
2728
نی نی پانی

سپید جون برای دکتر طب سوزنی از همکارم پرسیدم میگه توی خیابان بزرگمهر روبروی قصر گل یک دکتری هست که خیلی کارش خوبه
گفت الان تلفن و اسمشو نمیدونم ولی قراره بهم زنگ بزنه بگه وقتی زنگ زد حتما بهت اطلاع میدم

این لینکو هم ببینید اسم تمام دکترهای پوست اصفهان توش هست

http://www.isfahanclassic.com
شیما

میترا و سمیرا همون سابرینا هستند من هم چندسال پیش کارشون را دیدم خوب بود ولی شنیدم که متاسفانه شماره شون عوض شده.و تلش ندارم که عزیزم براتون بزارم.

znb
من کارشو 5سال پیش دیدم خوب بوده الان چی؟

من عقدمو آرایشگاه کنتس contes توی مشتاق دوم رفتم بد نبود
سپید:

بچه ها یه موسسه ای هست به اسم پیک غذای همراه اگر بهشون زنگ بزنید از هر رستوران یا فست فودی که غذا بخواین براتون میگیرن میارن البته خودشون هم یه لیست بزرگ از چندین رستوران و فست فود معروف دادن که میتونین از اون انتخاب کنین من اگر تونستم بعدا اسکن میکنم و براتون اینجا میذارمش اما همینجوری هم خودتون که بدونید از کدام رستوران غذا میخواین میتونین سفارش بدین اینجوری لازم نیست مشترک همه رستورانها باشید تا هوس یه چیزی کردید یا مثلا مهمون داشتید و وقت نبود زنگ میزنید و زود براتون هرچی خواستین میگیرن میارن چند تا شماره دارن که میذارم واستون :78607357772353-09131297100 رضایی-09139016764 گنجی راستی صبحانه با نان داغ هم جزو خدماتشون هست نوش جان!!!!
sargol

سلام.دوستان من...می خواستم بگم که ناتا لی دیگه ابرو بر نمیداره فقط تتو می کنه..یکی اونجاست که کار ابرو می کنه...من رفتم بد نبد ولی یه کم ابرو مو نازک کرد...میدونید یکم از خود راضین..پرسیدم به دوستام معرفی کنم..گفتن همه نه ما دوست نداریم هر کسی بیاد اینجا.!!!!!!!

افروز

سارگل جان ناتالی فقط ابروی عروس برمیداره، من هم دیگه چون مشتریش شدم خودش برمیداره ولی خیلی گرون میگیره خودش، از من 20 تومن می گرفت
مینا

برای دکتر پوست به نظرم دکتر حسین صابری که من اصلا راضی نبودم یک مدت رفتم پیش اش نتیجه اش رضایت بخش نبود.مطب اش روبروی بیمارستان صدوقی بود .دکتر اصیلیان هم صرفه نظر از اخلاقش کارش را زیاد راضی نبودم.
من دکتر پوست زیاد رفتم به نظرم بهترینشون بهترین بهترینوش دکتر دادفر بود که مرد هست اگه بتونی آدرسی یا شماره ای ازش پیدا کنی خیلی عالیه ولی مطمئنم که اصفهان نیست . قبلا از خمینی شهر میمد اصفهان مطب داشت. شماره یا آدرسی ازش پیدا کردی ، خبر بده عزیزم .
از دکترای زن هم من دکتر گیتی فقیهی را فقط تایید میکنم ، از نظر اخلاقی خوبه و صبور و به همه سوالاتت جواب میده و من که راضی بودم ،مطبش آمادگاه ساختمان آژند هست . دکتر فاطمی هم فرحناز کارش خوبه ولی منشی سگی داره و نوبتهاش دیر به دیره.
بعد از اون دکتر قلمکاری به نظرم بهتره از بقیه شون.

afrooz

اگه منظورت دکتر ایرج دادفر هست باید بگم که ایشون کاشان هست..
Maman Samira

برای دکتر پوست

اینجا رو بببینید

http://drnilforoushzadeh.ir/index.php?ToDo=MemberMessages&Page=8

من خودم چند ماه پیش دنبال یه دکتر پوست خوب میگشتم
هم برای پوستم و هم اینکه خیلی ریزش موهام زیاد شده بود

چند باری برنامه های دکتر نیلفروش زاده رو توی تی وی دیده بودم و ازش خوشم اومده بود . شنیده بودم توی اصفهان هم کار میکنه

توی نت دنبال آدرسش گشتم و پیدا کردم

تلفنی نوبت گرفتم . ولی منشی گفت که آقای دکتر فقط کار لیزر و پیوند انجام میدن و همکاراشون ویزیت عادی انجام میدن . که همون تجویزهای دکتر نیلفروش زاده رو انجام میدن

من رفتم و راضی هم بودم

از دکتر قلمکاری اصلاً‌راضی نبودم . نه برای پوست نه مو و نه لیزر . وقتی پوستم رو لیزر کرد ،‌صورتم رو سوزوند و به هر دکتری گفتم ، گفتند کار دکترت بد بوده که اینجور شده

ادرس کلینیک دکتر نیلفروش زاده

خیابان شیخ صدوق شمالی . ساختمان پشت داروخانه رامین .

تلفنش

6644144 و 6644145

مرکز لیزر نوین
مینا

من پیش دکتر جمالی نرفتم مطبش سر دروازه شیرازه، ولی دختر عموم رفته بودند بیش اش از فقیهی بیشتر راضی بودند تا جمالی . راستش به نظرم مرد یا زن فرقی نمیکنه ، مهم اینه که کارشون خوب باشه ،
من اکثر دکترهایی که رفتم مرد بودند ولی به قول شما ضررشون بیشتر از درمان بود.دکتر اعظم پور هم تعریفش زیاد شنیدم ولی شخصا پیش اش نرفتم.

سلی

دکتر پوست خوب خانم بهزادفر مجتع کوثر خواهرم رفته و فوق العاده راضیه البته باید بگم دکتر در هر تخصصی سلیقه ایه و بستگی به روحیات شخص هم داره...

ستایش

من هم کار دکتر فقیهی را تایید می کنم.

راحیل

برای دکتر پوست کسی رو نمیشناسم که خیلی خوب باشه اما یه نکته ای رو لازم دیدم بگم.چند باری از اطرافیان تعریف دکتر مهرو صادقپور رو شنیده بودم.مامانم یکی دو بار رفتن پیشش و راضی بودن.منم چند روز پیش دستم سوخته بود رفتم پیشش.ولی فرداش اتفاقی متوجه شدم پزشک عمومیه.بعد هم دفترچه خودم و مامانم رو نگاه کردم دیدم مهر نمیزنه.خلاصه شاید پزشک بدی نباشه اما من از اینکارش خوشم نیومد.همه هم به عنوان متخصص میشناسنش و احتمالا مثل من دیگه به تابلوش نگاه نمیکنن.!!!!!!!!!!!
سپید

یه جای باحال کشف کردم واسه بچه های 1 ساله تا 15 ساله یا بیشتر هههههههههههههه

بچه ها دم پل مارنان یعنی روبروی 3راه نظر یه محوطه درست کردن برای بازی بچه ها اما توش تاب و سرسره نیست ها اگر گفتید وسیله بازیش چیه؟همون که اکثر بچه ها عاشقشن یعنی آب اونم به شکل فواره تازه اینجا را درست کردن کل کفش را از این کفپوشهای نرم که توی محوطه بازی بچه های کوچیک هست گذاشتن و یه عالمه فواره از زیر زمین که هی آب میاد بالا و باز میره پایین و همین قطع و وصل شدنش خیلی بچه ها را هیجان زده میکنه نمیدونید بچه ها چقدر ذوق میکردن و بازی میکردن و کیف میکردن من که تمم مدت خنده از لبم دور نشد از بس هیجان و شادی بچه ها قشنگ بود آوا هم حسابی ذوق کرده بود فقط هر وقت میرید برای بچه ها لباس اضافی و یه حوله یا پتو ببرید اکثر بچه ها بدون کفش اونجا بازی و بدو بدو میکردن
راحیل

یکی از دوستان نی نی سایتی (ماری جون) برای ابرو به من یه دختر ارمنی رو معرفی کرد که من رفتم پیشش و خیلی دوستش داشتم.متولد 65 هست و خیلی با ادب و خوش اخلاق.من کار ابروش هم دوست داشتم.البته به نظرم سلیقه ای هست.اخلاقش مثل کارین هست.با مشتری کنار میاد و زود هم نوبت میده.برا عید هم من و زن داداشم پیشش رنگ و های لایت کردیم خوب بود.البته فکر کنم کار کوتاهیش خیلی عالی نباشه.مطمئن نیستما.2 بار هم زن داداشم میخواست بره عروسی پیشش موهاش رو درست کرد و آرایش.خوب بود نسبتا.خیلی ها رو میبینم برا دیزاین ناخن میان پیشش.اسمش هست وانه.شماره شو اینجا نمیتونم بزارم اگه کسی خواست بگه ایمیل کنم

ابرو رو پهن برمیداره و ایشالاااااااااه نابود نمیکنه.معرف هم دوست داشتین بگین راحله و مریم از نی نی سایت.الحمدلله هر کی هم با ماها سر و کار داره نی نی سایتمون هم میشناسه بسکه جزیی از زندگیمونه.ابرو 5 تومن و با اصلاح 7 تومن!!!!آرایش و مو با هم جدودای 30-35 رنگ و هایلایت برای موهای تا سر شونه حدود 50 و ریشه گیری 8-10.اینا قیمتایی بود که من میدونستم.دیزاین ناخن هم فکر کنم 4.خونش هم تو خاقانی از طرف جکیم نظامی اولین کوچه سمت چپ.همون که سرش گز میخکه.روبروی مدرسه نخبگان.
2706