2733
2734
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383772 بازدید | 1134 پست
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=527599

سلام مامانای گل عید همگی مبارک
بیائید عیدیهامون به صبا را هر چقدر که میباشد برای کمک به ادامه درمانش به حساب او واریز کنیم
آدرس سایت صبا http://www.sabayepedar.net
شماره تماس پدر صبا 09178879199
شماره حساب صبا که در سایت میباشد
بانک ملت
به شماره حساب
۱۴۰۵۳۸۶۸۱۵
بنام صبا فروزنده
شماره کارت عابربانک پارسیان بنام صبا فروزنده
۶۲۲۱۰۶۱۰۳۹۳۶۴۹۸۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=527599

سلام مامانای گل عید همگی مبارک
بیائید عیدیهامون به صبا را هر چقدر که میباشد برای کمک به ادامه درمانش به حساب او واریز کنیم
آدرس سایت صبا http://www.sabayepedar.net
شماره تماس پدر صبا 09178879199
شماره حساب صبا که در سایت میباشد
بانک ملت
به شماره حساب
۱۴۰۵۳۸۶۸۱۵
بنام صبا فروزنده
شماره کارت عابربانک پارسیان بنام صبا فروزنده
۶۲۲۱۰۶۱۰۳۹۳۶۴۹۸۱
سلام به همه

شکایت از دکتر ویدا رضوی ، اصفهان

3 هفته پیش جنین 21 هفته ی من به خاطر اشتباه بسیار بزرگه دکتر ویدا رضوی در اصفهان کشته شد :(

تشخیص دیرهنگام برای انجام سرکلاژ .

من 6 روز پیش از این اتفاق مطبش بودم ، اما مثل همیشه تو 5 ثانیه معایته ام کرد و به دلیل بی دقتی در معاینه ، نفهمید بچه اومده پایین .

روز قبلشم سونوگرافی خواهرشوهرش ( دکتر مهری سیروس ) بودم ، اونهم طول دهانه ی رحم ( سرویکس) رو چک نکرد !

روز فاجعه هم ما رو مجبور کرد که قبول کنیم باید زایمان زودرس انجام بشه !!!! و هیچ تلاشی برای انجام سرکلاژ نکرد ، چون عجله داشت که بره .

و من 3 هفته است در سوگ تنها دلخوشیه زندگیم میسوزززززززززززززززززززززززززززززززززم

در تمام این دوران حتی یک بار هم طول دهانه ی رحم ( سرویکس) رو اندازه نگرفت !!!!!
کاری که بقیه دکتر ها در هر سونویی که مریض رو میفرستن ، حتما چک میکنن ( طبق مشورتی که این مدت با 3 متخصص زنان دیگه انجام دادم )

و خودش به اشتباهش اعتراف کرد ، اما این برای من بچه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا کمکم کن ببخشمش

حالا هم که کارم داره به کورتاژ میکشه و نمیدونم دیگه باردار میشم یا نه :((((

بی انصافی نیست که علاوه بر گرفتن پول برای نشان دادن سونو ، حالا هم برای کشتن بچم و انجام کورتاژ ، به اندازه زایمان ازم پول میگیره !!! 750000 تومان !!!

این مدت خیلی از اشتباهاتش شنیدم اما دیگخ خیلی دیره :((((

در مورد نازایی شاید کارش خوب باشه

اما وقتی باردار شدید برین پیش کسی که بهتون توجه کنه ، نه بی وجدان و پول پرست باشه :(

ازش شکایت میکنم...

ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2728
هلنا جان سلام

میشه شماره تلفنش را بزاری هلاک شدم از بس دنبال آرایشگااااااه خوب گشتم
دنا! بر من اگر آفتاب از دامان تو به پایین می خزد، آنسوی افق، دیارانی است که بر آمدن مهر را از شانه های تو می بینند...غروب برای من هماره پیشاهنگ بامدادی دیگر است. (برای دختر عزیزم "دنا" )
سلام به همه اصفهانی های عزیز
من میخوام جراحی زیبایی بینی انجام بدهم به نظرتون دکتر فیروزه ای انتخاب خوبیه؟ راهنمایی کنید لطفاً
ماه من دل به غم دادن و از یاس سخن ها گفتن
کار آن هایی نیست که خدا را دارند
2738
سلام دوستان ،
اگه رفنید آرایشگاه نازی دهخدا مراقب باشید یه خانمی اونجا هست اسمش لیلاست نزارید موهاتونا کوتاه نکنه
دوست من رفته بود اونجا تصور کن موهای صاف و بلندی داشت فقط می خواست سر موهاشو حدود 5 سانت کوتاه کنه
تاکید هم کرده نمیخوام کوتاه و خُرد کنی این خانم لیلا زد موهای این دختر را کوتاه یعنی تا سر شونوهاش و خُرد کرد باورتون میشه یعنی دقیقاً همونی که نمی خواسته 40 هزار تومان هم پول داده مراقب باشید اگه پیش نازی رفتید نزارید این لیلا دست به موهاتون بزاره
سلام بچه ها لطفا برا کوتاهی مو یه جایی که کارش خوب باشه و البته قیمتش هم مناسب باشه معرفی کنین..
مرسی
خدایا شکرت...خداجونم یه نی نی سالم صالح خوش قدم و خوش روزی بمون بده.
پری جون سلام

من یه ارایشگاه می شناسم خیلی عالی کوتاه می کنم دقیقن مانند ژورنال و تا عید که قیمت کوتاهیش 15 بود الان نمی دونم

دوست داشتی بگو تا ادرس و شماره واست بزارم
دنا! بر من اگر آفتاب از دامان تو به پایین می خزد، آنسوی افق، دیارانی است که بر آمدن مهر را از شانه های تو می بینند...غروب برای من هماره پیشاهنگ بامدادی دیگر است. (برای دختر عزیزم "دنا" )
بهار جان
یه خانمی هست میاد تو آرایشگاه ماریتا که اسمش افروز هست کار تتوی ابروش خیلی خوبه البته دو سال پیش حدود دویست می گرفت الان را نمی دونم فقط قبلش باید زنگ بزنی ماریتا و بگی برای تتو میخام که با افروز هماهنگ کنه چون همیشه نمیاد اونجا
سلام دوستای گل

من میخوام سیسمونی بگیرم یه جای شیک و اینکه همه چیز اونجا باشه آدرسشو میخوام

من اصفهان نیستم ولی میخوام بیام اونجا خرید کنم قیمت هم واسم مهم نیست فقط میخوام چیزای تاپی داشته باشه

ممنون میشم کمکم کنید

مرسی
پرنسسای مامان 92/8/11 پا به دنیا گذاشتن خدا جونم شکرت
ochulu جان من تو این مورد زیاد سررشته ندارم اما تو خیابان نظر غربی برندهای خوب و طرح های شیکی از یه سری از لوازم سیسمونی دیدم مثلا بی بی کیش ، مادرکر و .... اما میدونم طرفهای عبدالرزاق و اینا سیسمونی معمولی هست ولی اگه چیز تاپ میخوای همون نظر غربی بهتره .امیدوارم دوستانی که در این زمینه تجربه دارن زودتر راهنماییت کنن
2706