2726
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383761 بازدید | 1134 پست
دوستای گلم غیر از ماریتا برای فرکردن مو کجا روپیشنهاد میدید.آخه ماریتا شنیدم خیلی گرونه.....اما میخوام که کارش خوب باشه ها
مرسی که جواب میدید
خدایا به عظمتت شکر که پسملم سالم اومد توی بغلم
فرانک جون میدونی مطبش کجاست؟

اخه از بیمارستان رفتن واسه ویزیت بدم میاد

دکتر علی کچویی هم شنیدم کارش خوبه اما مطبش خیلی شلووووووغه
شعاع مهربانیت را روز به روز زیادتر کن... آنقدر که بتوانی همه را در آن جای دهی..... آنوقت تا خدا فاصله ای نیست.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیلو جون اه حولو هوش 500 تا 800 میخوای من یکی رو میشناسم کارش بیسته . گریم هم بلده
ولی نمیتونم شمارشو اینجا بذارم چون همه مشتریاش شناخته شده هستن

خواستی بگو تا ازش اجازه بگیرم شمارشو ایمیل کنم
شعاع مهربانیت را روز به روز زیادتر کن... آنقدر که بتوانی همه را در آن جای دهی..... آنوقت تا خدا فاصله ای نیست.....
2728
دوستای گلم غیر از ماریتا برای فرکردن مو کجا روپیشنهاد میدید.آخه ماریتا شنیدم خیلی گرونه.....اما میخوام که کارش خوب باشه ها
مرسی که جواب میدید

بچه ها بگین من چکنم؟
دوست جونا کمک
بچه ها بگین من چکنم؟
دوست جونا کمک...8 ماهه نی نی دار شدم...اصلا به خودم نمیرسم مثل قبلا .....میبگین چکنم.دلم نمیخواد اینجوری پیش برم....نمیدونم رنگ کنم...فر کنم....کوتاه کنم...چکنم.........حالا توی اصفهان کجاهارو شما پیشنهاد میدید؟
آنی مطب ندااااااااااره

فقط بیمارستان خورشیده

بعدشممم رئیس قسمت غدد بیمارستان صدیقه طاهره هستش

ایرج از کچویی بالاتره

توو بیماری دیابت هم خیلی تبحر داره
دلگیرم از کسی که مرا غرق خودش کرد! اما نجاتم نداد …
سلام دوستای خوبم. من اصفهانی نیستم و جاهای مختلف اصفهان رو بلد نیستم.
واسه خرید مانتو و بلوز دامن مجلسی چند نفر خاقانی رو بهم معرفی کرده بودن. رفتم حکیم نظامی و خاقانی و نظر و نزدیک دروازه شیراز. به نظرم جنساشون زیاد چنگی به دل نمیزد و یه جورایی دوختاشون بد بود و شدیدا بدم اومد ازشون.
میشه لطفا واسه خرید اینجور لباسا یه جای خوب رو توی اصفهان یا شاهین‌شهر بهم معرفی کنید؟!
جایی که مانتو و لباسهای مجلسیش شیک و خوش دوخت باشه. قیمتهاشونم نه زیاد پایین و نه زیاد بالا باشه.
((واسه سن زیر 30 سال و لاغر اندام))
منتظر راهنماییتون هستم مهربونا
راستی با توجه به اینکه اصفهان رو زیاد بلد نیستم لطفا یه جوری آدرس بدید که بفهمم کجاست و بگید که مانتو داره یا لباس مجلسی(البته از نوع غیر ماکسی و جوری که بشه توی عروسی مختلط پوشید)
سلام دوست جونا
مولود جون واسه رنگ مو آرمینه را معرفی کرده بودی من واسه عقد داداشم رفتم پیشش کار میکاپش خیلی خوب بود اما شینیونش افتضاح.البته من شینیون نداشتم چون پوستیز داشتم اما کارشو دیدم.حالا نمیدونی رنگ موش چه رنج قیمتیه؟
راستی گل خانوما من الان چن سالیه واسه ابرو میرم سایه کارشو دوس دارم.البته من خودم ابروهام پر هستن و خیلی سخت میشه خرابش کردولی با این حال کارشو دوس دارم
اگه کسی خواست بگه شمارشو بدم
34 هفته...تا همیشه مدیونتم خداجون
2706