2733
2734
سلام دوستان من حالم خوب میشه با چند نفر مثل خودم تبادل نظر کنم بیاین تلگرام
فروش عطرهای برند بدون جعبه با ضمانت مرجوع fatimemar@https://t.me/j oinchat/AAAAAD9XXE-ToRiJjKY1cg
سلام به همه کاربران عزیز با مراجعه به سایت asayesh21.shoploger.com میتوانید محصولات آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی را با برندهای معروف خریداری نمایید محصولات آرایشی و بهداشتی با برندهای لاکورت ( ال جی ) - اترنیتی - عش - گابرینی در دسته بندهای پن کیک خط چشم و........ عطر و ادکلن و موم های بهداشتی اکثر محصولات شامل تخفیف میباشد 09361012037 باتشکر
خداوند به هر پرنده ای دانه ای می دهد ولی آنرا داخل لانه اش قرار نمی دهد.
سلام به همه کاربران عزیز با مراجعه به سایت asayesh21.shoploger.com میتوانید محصولات آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی را با برندهای معروف خریداری نمایید محصولات آرایشی و بهداشتی با برندهای لاکورت ( ال جی ) - اترنیتی - عش - گابرینی در دسته بندهای پن کیک خط چشم و........ عطر و ادکلن و موم های بهداشتی اکثر محصولات شامل تخفیف میباشد 09361012037 باتشکر
خداوند به هر پرنده ای دانه ای می دهد ولی آنرا داخل لانه اش قرار نمی دهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آموزش آتلیه فرصتی مناسب برای دوستانی که علاقمند به هنر کار در آتلیه هستند گروه گرافیکی مد ترفند هایی که مورد نیاز در آتلیه است را در یک مجموعه گردآوری کرده است. این مجموعه آموزشی شامل: کلیه این آموزش ها به زبان فارسی توسط گروه گرافیکی مد تهیه شده است 1-آموزش حرفه ای نورپردازی و رتوش حرفه ای تصاویر با استفاده از فتوشاپ 2-آموزش تنظیم و کنترل رنگ در عکس و تصویر 3- چگونگی رتوش و صاف کردن پوست در فتوشاپ 4- چگونگی تغییر رنگ ، مو، چشم ، لب و رژگونه 5- چگونگی نورپردازی بر روی پوست و چهره 6- کوچک کردن گوش ، بینی ، حجم دادن لب و تغییر حالت ابرو 7-آموزش حرفه ای برش مو های پریشان در فتوشاپ 8-آموزش عکس پرسنلی و... "با خرید این آموزش جدیدترین نرم افزار فتوشاپ را بصورت رایگان از ما دریافت کنید" جهت خرید این محصول روی عکس زیر کلیک کنید "