2726
عنوان

خانمای باردار ، بی بی چک با چه مارکی؟

26710 بازدید | 220 پست
مامانای عزیز میشه لطفا بگین از چه مارک بی بی چکی استفاده کردین؟؟ (ساده یا قطره چکونی) تو روز چند پری استفاده کردین و بعد از چند روز تاخیر؟؟ و اینکه دوره ی پریودتون معمولا چند روزست؟ قبلا هم از همون مارک یا مارک دیگه ای استفاده کرده بودین که منفی نشون بده؟؟ مامانای گلی که بی بی چکشون مثبت شده: نام کاربری.............مارک بی بی چک............روز استفاده.....................دوره ی پریود سانی..................مدیکور............................روز پریود...........................28 روزه نی نی ناز.............مدیکور...........................6 روز بعد از تاخیر..............28 روزه ماهی..................مدیکور...........................روز پریود......................... ماری...................گود سنس......................روز 26 پریود.......................28 روزه رهگذر..................لاولی رز.........................یه روز بعد از تاخیر................28 روزه گل بانو................اینتک..............................یه روز بعد از تاخیر............. سیما خانوم.........اینتک..............................25 پریود............................28روزه پریسا.................اینتک نواری......................26 پریود............................28 روزه پریسا.................مدی هلس.......................24 پریود............................28 روزه Littledancer........مارک Accurate.................روز پریود............ بی بی چک هایی که در عین باردار بودن مامانای عزیز منفی نشون دادن(منفی کاذب): مارک رز (ایرانی) مثبت کاذب: مارک گلدن golden
لاحول و لا قوة الا بالله العلى العظیم ایاک نعبد و ایاک نستعین
مارک مدی کور...روزی که موعد پریود بود بدون تاخیر..قطره چکونیه...بعد ازدودقیقه مثبت شد
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا خودت محافظ نینی تو دلم باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد یه سوال ... اول اون خط منفیه پر رنگ میشه بعد خط مثبت ظاهر میشه یا هردوتاش با هم رنگش مشخص میشه؟؟
2728
با اجازه ی صاحب تاپیک این تختای کنار مادر خیلی عالین حتما ببینید ,در ضمن انشاا.. به حق این ساعات اگه http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1164430 نی میخوای جواب بی بی چکت مثبت بشه و خدا به همه ی منتظرا لذت مادر شدن رو بچشونه
نگاه و صداو وجود نازنینتو دیگه واسه همیشه کم دارم مامان بزرگ عزیزم.
عزیز اول اون خط بالایی بعد خط پایینی که اصلیه...من پریودم 28روزه هست..عزیزمن اولین بار اینو استفاده کردم..
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا خودت محافظ نینی تو دلم باش...
بییییی بی چک من خیلی خنده دعر مثبت شد دقیقا همون روز پریودم که هنوز نشده بودم استفاده کردم دیدم منفیه بعد ده دقیقه با بی حسی رفتم بندازم سطل آشغال دیدم یه چیزی بالاشه نگو سر خورده رفته بالا خط اولش دیده نمیشده
نگاه و صداو وجود نازنینتو دیگه واسه همیشه کم دارم مامان بزرگ عزیزم.
اره اول خط منفی بعد خط مثبت..
ممنون ماهی جون آخه رنگ قسمت مثبتش رو کیتم پخش شد همون اول منفیه پر رنگ شد بعد از سی ثانیه حدودا رنگش زیر منفیه پخش شد نمیدونم چرا چون همون اول فقط منفیه بود گفتم حتما منفی بوده دیگه
ماهی منم اول گذاشتم دیدم خط بالا مثبت شده ولی پایین خبری نبود اول رفتم دستمو شستم برگشتم دیدم مثبته ...
پس هستی عزیزم مبارکه...برو یه مارک دیکه هم بگیر
2706