2726
خواستم ببینم تجربه گذاشتن بچه پیش gastouder دارین ؟ خوب بوده یا نه من بچم شش ماهشه و برای دو بار در هفته هر بار یک ساعت و نیم میخوام نکته اینجاست که داشتم با همسایه صحبت می کردم که برا کلاس زبان میخوام بچه رو ببرم پیش gastouder که توی کوچمونه اونم گفت که چه کاریه بیارش پیش خودم تازه خودمم مدرکشو دارم ازت پولی هم نمی گیرم یه بار م پیشش گذاشتم ولی راستش نمیدونم واقعا گفته یا تعارف میکرده . من تازه اومدم و هنوز با فرهنگشون أشنا نستم که میتونم پیشنهاد کمکش رو قبول کنم یا نه . آخه روم نمیشه اگه بهش بگم بهت پول میدم میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم . خوب بچمو که نمیخواد کاریش کنه خودش دو تا بچه داره ولی به هر حال اگه اونجایی که رسمیه بذارمش اگه خدای نکرده مشکلی پیش بیاد میتونم پیگیر بشم البته خودش گفت که دوستش دخترشو نگه داشته تا اون بره درس بخونه و حالا دلش میخواد برای یکی دیگه جبران کنه . البته ما دوست نیستیم درحد سلام و علیک و دخترامون که با هم بازی میکنن تازه دخترمم هست . اونو میخوام بفرستم یه ساعت با دختر اون بازی کنه تا شوهرم برسه خونه... والا گرفتار شدم تو این دیار غربت و
2728