2733
2734
سلام من همش تو تلویزیون میبینمش شبکه سلامت یکشنبه ها میاد
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متخصص ای وی افه ولی جوونه دیگه به نظرم انقد که دکترای سن بالا تجربه بالاتری دارن این نداره بازم نمیدونم
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
اینهمه دکتر با تجربه بالاتر هست . پیش اونا بری بهتره
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
2738
اره عزبزم. من دکترم مهناز اشرفیه. یه روز که ویزیت باید میشدم دکترم بیمارستان اکبرابادی بود. رفتم اونجا . دکتر اکبری سونو میکرد. اونجا بهم گفت پی سی او هستی. در صورتیکه من ذخیرم کمه و تشخیص ایشون یعنی بر عکس.
یه بارم با حالت خیلی بدی بهم گفت خانم شما باید اهدایی بگیری. خیلی لحنش بد بود و من کلی دلم شکست
برای تمام رنج ها صبر می کنم ! صبر اوج احترام به حکمت خداوند است !

سلام. من جزو مراجعینش بودم عزیزم. بیمارستانی که ایشون هستن اونجا تا جاییکه من اطلاع دارم فقط بیمارستان اکبرآبادی هست که فوق العاده کادر بی نظمی داره و کمه کم حتی اگر نفر اول باشین توی نوبت دهی انقدر آشنا میفرستن پیش از شما که یک ساعت باید معطل بشین. خوده خانم دکترم وقتی آخرین بار بهشون بابت این بی نظمی اعتراض کردم به جای اینکه با بیمار همراه بشن برخورد بدی باهام کردن و گفتن نازایی دارم و باید آی وی اف کنم در حالیکه بعدا کاشف به عمل اومد که باردار بودم همون موقع 😐

من امروز برای ویزیت رفتم پیششون ' دکتر خوب و با حوصله ای بودن' خیلی دقیق. اما من دو دلم که باهاشون ادامه بدم یا نه؟

اخه دکتر خودم گفتن امپول سلکسان نیاز ندارم' اما ایشون با دیدن ازمایشایی که دکتر خودم تجویز کرده بودن گفتن که نیاز داری و باید از همین امشب باید بزنی' نمیدونم چکار کنم؟؟؟

سلام. من جزو مراجعینش بودم عزیزم. بیمارستانی که ایشون هستن اونجا تا جاییکه من اطلاع دارم فقط بیمارست ...

الان دیگه فقط بیمارستان توس هستن' خیلی هم معطلی نداره سر تایم میفرسته تو مطب

الان توی بیمارستان طوس میشینه یکشنبه و سه شنبه

نمیدونم ولی تشخیصش فوق العاده است... حالا شاید شانس دوستان بوده یه روز برخوردش خوب نبوده ولی خیلی دکتر دلسوزیه برای مریض

من روز تخمک کشی، واسه ivf افتاد توی چند روز تعطیلی پشت سرهم که به خاطر من اومد و انجام داد چون هایپر شده بودم میگفت واسه مریض خطرناکه و من با همین مشکل هایپر شدن یه بیمارستان دیگه یه تخمدانمو از دست داده بودم قبل از این که بیام پیش خانم دکتر 

من 10سال نازایی داشتم با کمک ایشون باردار شدم دوقلو و دنیا اومدن بعد از اون هم سه نفر از دوستام هم رفتن پیششون و همگی الان دو قلو باردار هستن یا بچه هاشون دنیا اومده

همیشه دعاش میکنم

اینکه بیمارستان اکبر ابادی به خاطر تعرفه دولتی ارزونش خیلی شلوغه واقعا نمیشه به دکتر ربط داد

من دو سال کلینک امید تحت نظر خانم دکتر حسینی که واقعا دکتر مسن و با تجربه ای هستن بودم، ولی فقط هی امپول گرفتم و دارو خوردم و نتیجه ای نگرفتم و کلی هم به خاطر تعرفه های خصوصی هزینه کردم و نتیجه نگرفتم 

مثلا یه ازمایش بتا بیمارستان اکبر ابادی با امید مقایسه کنید دقیقا امید 6 برابر هزینه اکبر ابادی باید پرداخت کنید

اکبر ابادی به خاطر دولتی بودن تعرفه هاش و ارزون بودنش خیلی خیلی شلوغه

2706