2733
2739
عنوان

خانمهای تبریزی لطفا راهنمایی کنید

252 بازدید | 28 پست
هفته اینده تا عید فطر میخوام مسافرت بیام تبریز لطفا به سوالاتم جواب بدین؟ شرایط هوا چطوریه؟ ماه رمضان رستورانها باز هستند؟ ؟ مراکز خرید اصفهان موقع افطار تعطیل میشه؟ و ساعت کاریشون چطوریه؟ بازارچه جلفا از نطر جنس و قیمت چطوره؟ نسبت به تبریزچطور؟ شیرینی خوب از کجا بگیرم؟ و هر انچه که میتواند تو این سفر برایم مفید باشد.ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه هوا گرمه ولی شبا باد داره خنکه حسابی غذاخوری ها تعطیلن و بازارها موقع اذون تعطیله ولی عصر و صبح بازه بازار تربیت و شمس و لاله پارک و ولیعصر و نصف راه جاهای گشتنی و خرید هستن اثار باستان هم که جای خود دارد جلفا کلا گرونه ولی برا گشتن عالیه چون یه عالمه مرکز خرید و امکانات داره در اخر به شهرمون خوش میاین و امی دوارم خوش بگذره
 BabyFetus Ticker
2731
2740
شهر تبریز است و جان قربان جانان میکند سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند جانم بگه شیًرینی فروشی کریمی یه شعبه اش ولی عصره که حتما یه سر بزنید ولیعصر و خریدتو بکنید هواش اگه با اصفهان بخوام مقایسه کنم یه ده درجه حنک تره رستورانها باز نیستند موقع افطار مگه تازکیها نشنیدی امر به معروف ریخته تو هتل شهریاًره تبریز و ١٩٠تا دختر پسر گرفته به جرم روزه خواری (خاک تو سر نفهمشون که کارو زندگیشون شده رسیدن به خوردن ملت)
2706