2726
عنوان

خسته شدم مامانا بیاین

272 بازدید | 12 پست
پسرم خیلی زود به زود مریض میشه مریض که نه فقط ابریزش و عطسه..حساسیته..الان دوباره چندروزه ابریزش بینی داره و عطسه میکنه.. نمیدونید چیکار کنم؟؟ دوس ندارم باز ببرم دکتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگر حس می‌کنید زیاد بیمار میشه سیستم ایمنی بدنش رو بیشتر تقویت کنید.ایشون باید ویتامین سی زیادی مصرف کنه تا سطح ایمنی بدنش بالا بره. انبه آناناس لیموترش پرتقال بلدرچین تخم بلدرچین عصاره ی پای مرغ قلوه ی شیره کش شده انجیر و یکسری مواد غذایی دیگه که الان حضور ذهن ندارم میتونه به بالا رفتن سطح ایمنی بدنش کمک کنه. دارو فقط درمان لحظه ای و موقته.
روزگار هر چی تغییر کنه من چشم نمیگم
سلام. حنانه کوچولوی منم عطسه زیاد میکرد. من تو سی دی های تاینی بیبی خونده بودم که کف زمین که نوزادا همیشه اونجان باید خیلی تمیز باشه تا مریض نشن :( منم از اونروز کلی کف و صابون میزدم و به بابباش میگم بدون کفش هرگز. خدارو شکر دیکه عطسه نکرد. راستش همینکارو شاید بکنی برطرف شه عزیزم. اون سی دی آموزش ایمنی کودکان رو هم از تاینی بیبی اگه پیدا کردی بگیر رایگان میدن خیلی مطالب جالبی داره.