2726
سلام دوستان من یه خواستگار دارم که پزشکی خونده و واسه ادامه و تخصصش کاراشو ردیف کرده واسه آمریکا و اینجور که متوجه شدم واسه شهریور باید بره از اون جایی که مامانش خواسته حتما ازدواج کنه و بعدش بره که اینجوری واسه برگشتنش امیدوار باشه تصمیم به ازدواج میگیره و دوست من که دوست مشترک من و خواهرش هس منو معرفی کرده منم یه بار دیدمش و یه کم باهاش صحبت کردم ظاهرا پسر خوبیه ولی خب با یه بار دیدن نمیشه قضاوت کرد حالا مشکل من اینه که ایشون شهریور میخاد بره و خواهرش میگه یه کم واسه هم وقت بذارین همدیگه رو بشناسین و بعدش هم عقد میکنید بعدشم داداشم میره خودشم میگه 6ماه تا 1سال بعد هم واسه من اقامت میگیره آخه مگه میشه تقریبا یک ماه یه نفرو بشناسی و باهاش عقد کنی؟اصلا موندم چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب پفک جون منم مشکلم همینه دوست ندارم به این زودی عقد کنم ولی خب اونم وقت نداره بعدشم میگم حالا اومدیم عقد کردیم اون رفت بعد یه سال منم رفتم یه دفعه یه اخلاق خیلی بدش رو بشه اون وقت من اونجا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
فرض کن بره اونجا دخترای رنگارنگ ببینه تورو فراموش کنه.هرکس یه طوریه،اما منکه به خاطر هیچ مردی نمیتونم از خانوادم اینقد دور بشم.تازه همشونم عین همن.پس همون بهتر آدم کنار خانواده ش بمونه

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نظر من کار اشتباهیه خیلییی ازدواج ریسکی ای میشه
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
2706