2733
2739
سلام خانمهای اصفهانی که توی اقدام برای بارداری هستین بیاین تا باردار شدنمون و بعدش باهم باشیم...
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه بتونی قبل از بارداری تکمیلی بشی خیلی خوبه، هزینه های بارداری و زایمان خیلی بالاست ، من فقط دو روز گذشته 500 هزار تومان آزمایش و سونو دادم، اشتباه من رو نکن از همین الان پیگیر باش
لطفا برای سلامتی نی نی من یه صلوات بفرستید...
آره نازنین جون میدونم اول باید بیمه تأمین اجتماعی بشیم بعد تکمیلی میشیم.قبل بارداری حتما"دنبالش میریم ممنون که گفتین...
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2738
خانمهای اصفهانی لطفا"هرکی میاد،سن،مدت اقدام،دکتر زنان و مشکلش و...رو بگه تا بیشتر باهم آشنا بشیم...
سلام مامان الی خوبی عزیرم مشخصاتی که گفتم بنویس...
من 26 سالمه،8 ماه اقدامم،خودم خیلی کم تنبلی تخمدان دارم و شوهرمم واریکوسل دارن که فردا قراره برن عمل...دکترمم خانم مالکی هستش اما شاید عوضش کردم و رفتم پیش شیوا امینی..
مامان الی جون پیش کدوم دکترا رفتین??
2706