2737
2734
دکتر اقصی دکترم بود ، قصد دارم برای زایمان دکترم رو عوض کنم ، میخواستم نحو ویزیت و زایمان و هزینه سزارین دکتر کتابی و کلاً اطلاعاتی درموردشون بهم بدین ،ممنون میشم
خدایا شکرتضربان قلبشونو دیدم ، خدایا به مهربونیت قسم این لحظه رو قسمت تمام منتظرا بکن، آمین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دکتر مهرا کتابی یکی دو روز در هفته بیمارستان خاتم هستن، به نظر خونسرد و با حوصله هستن، بیماراشون که ازشون خیلی تعریف میکنن ولی دکتر من نبودن
خدایا،اگر مرا به دوزخ افکنی، به دوزخیان اعلام خواهم کرد که من تو را دوست دارم... ( مناجات شعبانیه)
می خوام بدونم ویزیت خانم باردارو خودش میکنه یا دستیار داره ، و آیا همسرم هم میتونه توی جلسات ویزیت حضور داشته باشه؟ برای سزارین دستمزد جدا میگیره
خدایا شکرتضربان قلبشونو دیدم ، خدایا به مهربونیت قسم این لحظه رو قسمت تمام منتظرا بکن، آمین
2738
سلام مامی جون دکتر من دکتر کتابی هستش من هرماه میرم مطبش. قبل از عید ویریتش 35 بود بعد عید 40 شد میگه برای زایمان فقط با بیمارستان دی کار می کنم. چون اونجا ان آی سیو داره برای دوقلوها هم اصلا زایمان طبیعی نمی کنه.
مرسی هانیا جون شما طبیعی باردار شدین ؟ ینی دیگه مهر و خاتم عمل نمیکنه؟؟ خیلی گرونه ، دکتر اقصی که بیشتر هم میگیره
مامی جون دکتر کتابی من رو بیمارستان مهر میکرو کرد. خودش به من گفت فقط بیمارستان دی عمل می کنم

سلام هانیا جون عزیزم شما مریض دکتر کتابی بودید پیشش میکرو کردید نتیجه چطور بود تز کارش راضی بودین

2706