2733
2734
فعلا که من شاغلم و خرج خونه رو میدم. شوهرم بیکاره 6 ماهه
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
ولی وقتی اون سرکار میرفت همه ی خرج خونه با اون بود.و پول من پس انداز میشد.در آخر وقتی زیاد شد من رفتم سرویس طلا خریدم واس خودم
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه سری چیزا رو من میخرم واسه خونه اما خرج عمده با اونه میگه تو پولتو پس انداز کن واسه روز مبادا
دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
اونارو خودم میدادم.خرجی که خودم دلم میخواست پای خودم بود حتی شده مثلا برای عید شوهرم کت شلوارشو من خریدم یعنی خرجهای اضافی پای من و خرجهای اساسی با اون بود
2738
والا ما اصلا اینجوری نیستیم هر دو خرج میکنیم ولی شوشو داره ساختمان میسازه و کل درامد و حقوقش اونجا میره و من خرج خونه را میدم
خدایا من فقط تورو دارم پس مواظب پدر و مادر و پسرم و شوهرم باش ، بوس
واقعا این دوره زمونه با یه شغل عادی شوهرامون به تنهایی نمیتونن از پس مخارج زندگی بر بیان...مگر اینکه درامدشون بالا باشه
لطفا برای سلامتی بچه تو دلم و وضعیت بارداریم صلوات بفرستید... از همه التماس دعا دارم
آخ خواهر دست به دلم نزن!!! منم شاغلم و کل هزینه های خودم با خودمه و همسرم پولی بهم نمیده و من دلم پره از این موضوع
مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
دردانه حساب مشترک خوبه؟؟ اگه اره منم پیشنهاد حساب مشترک بدم به همسرم؟ بعدش اینکه میری چند تا وسیله واسه برای خودت میخری نمیگه پول کم شده چکار کردی؟ چرا خریدی؟ تو که داشتی
سارا جون عزیزم برای فروش میسازه ولی توی اصفهان یه خونه خریده که هنوز اماده نیست میگه اماده بشه سه دانگ به نامت میزنم البته اینم بگم که تمام طلاهای منو فروخت حدود 60 میلون طلا داشتم دیگه حالا نمیدونم خودش میدونه و وجدانش من برام مهم نیست که بزنه چون وضعیت مالی خودم خوبه الحمد لله
خدایا من فقط تورو دارم پس مواظب پدر و مادر و پسرم و شوهرم باش ، بوس
2706