2703
2553
سلام دوستان پسرم یک ماه و دو روزشه شیر خودمو بهش میدم ولی هر نیم ساعت بیدار میشه شیر میخواد اگه بیدارم باشه کلافم میکنه فقط دستشو میخوره نق میزنه احساس میکنم سیر نمیشه وزن هنگام تولدش 3800 بود به نظرتون اگه با شیر من سیرمیشه چقد باید تا الان وزن اضافه کنه؟اگه وزن اصافه کرده باشه یعنی شیرم سیرش میکنه؟اگه آره چرا زیاد شیر میخواد؟میترسم مشکلی داشته باشه راستی قطره مولتی هم بهش میدم به خاطر اون نیست؟ببخشید دیگه خیلی درگیرم الان تونستم بیام نت ممنون میشم جواب بدین
باامدن همسرم به زندگیم دنیای دخترانه من زنانه شد وبا امدن پسرم دنیای زنانه من ماذرانه شد ,خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شیر مادر زود هضمه واسه همین بچه زود به زود گشنه ش میشه اگه موقعی که سینه ت دهنشه و مک میزنه یهو میزنه زیر گریه یعنی با سینه ت سیر نمیشه یکی دوبار در روز بهش شیرخشک بده تا حسابی سیر بشه وزن گیری نوزاد باید حداقل هفته ای 150 گرم باشه
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
2456
عادیه عزیزم,نگران نباش شیرت خوبه استرس نداشته باش,چون شیرت کم مىشه ,آب هویج,شربت آبلیمو شیرو زیاد مى کنه بخور,و تا مى تونى سعى کن هنگام شیر دادن با علاقه و عشق به بچت شیر بدى,اینطورى خود به خود سینت رگ میکنه و بچه زود سیر مىشه,
مرسی دوستان به خدا امشب اینقد به هم ریخته بودم که گفتم میرم مغازه دوست شوهرم وزنش میکنم اگه با شیر من سیر نشه وزن اضافه نکرده وزنش شده بود 4600 به نظرتون خوبه؟این نشون میده شیرم سیرش میکنه؟نکنه وزنش به خاطر مولتی زیاد شده؟توروخدا راهنمایم کنید
باامدن همسرم به زندگیم دنیای دخترانه من زنانه شد وبا امدن پسرم دنیای زنانه من ماذرانه شد ,خدایا شکرت
2714
مراکز بهداشت محلتون برو,واسش پرونده درست کن,هم واکسنهاشو اونجا بزن هم اگه دکتر مخصوص نداره همونجا هر ماه وضنو قدشو بگیر,خیالت راحت بچه تا دو ماه همین طوریه,بعد دو ماهم تو باید عادتش بدى که ساعتى شیر بخوره که زودتر تپل شه.
2706