2733
2734
ازتون عاجزانه تمنا میکنم تو این شبای عزیز،سر افطار یا هر وقت که دلتون شکست برای دله شکسته ی منم دعا کنید،دعا کنید دخترم بزودیه زود شفا بگیر و خوب خوب بشه. شرمنده من وقت نمیکنم بیام سر بزنم تاپیکو فقط واسه التماس دعای از شما عزیزان زدم،خیلی ممنون.
نفس مامان 5 آبان بدنیا اومد و معنی زندگی رو به ما فهموند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اللهم اشف کل مریض انشاء الله به حق این شبهای عزیز شفا پیدا کنه دختر گلت دوستام تورو خدا برای منم دعا کنید خیلی مشکل دارم
دل ما دخترا مثل چسب میمونه، یه بار که کنده شه دیگه نمیچسبه
دخترم یه بیماری شبیهه دیستروفی داره یعنی فلج عضلانی و مغزی پناه جان شما بارداری بیشتر دعا کن. بچه ها ببخشید من گفتم وقت نمیکنم بیام شرمنده اگه سوالی پرسیدید و جواب ندادم ناراحت نشید. بازم ممنون
نفس مامان 5 آبان بدنیا اومد و معنی زندگی رو به ما فهموند
2738
سبحانک یا لا اله الا انت،الغوث الغوث خلصنا من النار یارب خدایا امشب زیباترین سرنوشت را برای عزیزی که این نوشته را میخواند مقدر کن. خدایا بهترین روزگاران را برایش رقم بزن و او را در تمامی لحظات دریاب. مبادا خسته، بیمار،افتاده،و یا غمگین شود.دلش را سرشار از شادی کن و آنچه را که به بهترین بندگانت عطا میکنی به او نیز عطا کن."التماس دعا" *
2706