2737
2734
عنوان

شوهرای شمام اینطورین؟

2765 بازدید | 120 پست
سلام دوستان.من دوساله ازدواج کردم.شوهرم خیییلی گیر میده به تمیزی خونه.امروز ظهر اومد همش گرفته بود الان ازش پرسیدم چته گفت تو به خونه و زندگیت اهمیت نمیدی.چرا پلاستیک سطل توالتو عوض نکردی؟مال حمومو عوض نکردی؟همش من باید بهت بگم؟صبح ساعت ده از خواب بیدار میشی همش پای موبایلی.لباسای منو چرا جمع نکردی؟زندگی ما با همه مردم فرق داره.تو توجه نمیکنی. بخدا خسته شدم.از حرفاش.هرکی میاد خونمون کیف میکنه.همه چی سرجاشه.خونمون کوچیکه یه لیوان روزمین باشه تو چشمه.اینم که هی گیر میده.خسته شدم از دستش.میگم من خونه رو تمیز میکنم فقط لطفا باهام حرف نزن.
درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم شوهرم رو تمیزى خیلى حساسه اونم همش میاد تو اشپزخونه از همه چى انتقاد میکنه میره حموم میگه لباسارو چرا نبردى بشورى..خلاصه از این لذت میبره که خونمون مثل هتل تمیزه تمیز باشه
❤️🎈(my lovely daughter❤️🎈(Nila
2728
خدا رو شکر ، شوهر من اصلا اینجوری نیست حتما باهاش صحبت کن که رفتارش رو تغییر بده البته نه با دعوا ، با محبت
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
نه همسرمن خداروشکر اینطوری نیست ، باید عادتش بدی درمورد اینجور مسایل زیاد حساس نباشه، بهش بگو حساسیت زیادیت منو ناراحت میکنه،
کاش بودن هارا قدر بدانیم........بخداقسم نبودن ها همین نزدیکی هاست...
2738
میگه من حساس نیستم تو واست مهم نیس خونه و زندگیت.رو این چیزا انتظار یه زن چهل ساله رو داره اونوقت تو چیزای دیگه انگار من بچه م طوری رفتار میکنه.چون نه سال بزرگتره
درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢
2706