2737
2734
مامانا از تو خواهش میکنم تو این شب بزرگ عزیز برای ی خانم جوان که دختر ناز و کوچولو داره و الان رفته تو کما دعا کنید خانواده اش دارن دیوونه میشن
CafeMom Tickers
انشاالله زودتر حالشون خوب شه و خدا شفاشون بده.به حق این شبهای عزیز
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این خانم هفته قبل به همراه همسر و دخترش میرن مشهد تو هواپیما حالش بد میشه یعنی همش حالت تهوع و استفراغ داشته طوری که از فرودگاه مستقیم میرن بیمارستان اونجا براش سرم میزنن و مرخصش میکنن بعد دوباره عصر تو هتل با حالت شدیدتر استفراعش شروع میشه دوباره میبرن بیمارستان میگن تو هواپیما سکته مغزی رد کرده و الانم ی لخته خون بزرگ تو سرش و اورژآنسی باید جراحی بشه حتی یک ساعت هم نمیشه عمل رو به تاخیر انداخت و هر آن ممکن بوده فوت کنه خلاصه اورژانسی جراحیش میکنن و کاسه سرش رو برمیدارن یک روز بعد از عمل هم میره تو کما الان یک هفته اس تو کماست تو مشهد دکترا میگن فقط براش دعا کنید
CafeMom Tickers
2738
2706