2733
2734
عنوان

دلگیری از شوهرم . کمک میخوام

4761 بازدید | 42 پست
سلام منم مثه گفته هاتون عمر میکنم همیشه شادم و روحیه دارم و چیزی براش کم نمیزارم تو رابطه و همیشهکادو میگرفتم و سورپرایزش میکرزم اما اون اگه ناراحت باشم ازم نمیپرسه و نمیفهمه خودم میام میگم میشه بغلم کنی و گریم میگیره حرفف میزنم اگه چیزی هم نگم فکر میکنه فقط میخواد سکوت کنه اصلا چیزی نمیپرسه و بغلم میکنه اینا ناراحتم میکنه . تو ۴سال ازدواجمون همیشه هر چند مدت یه بار سورپرایزش میکردم یا با کادو یا بایهشب زیبا و شام و غذا و آهنگ اما اون با اینکه میدونه من از گرفتن کادو و این کارایه غافلگیرانه خوشحال میشم اصلا کارییی نکرده تا حالا. الان یه بچه ۸ماهه دارم خیلی ناراحت شدم وقتی واسه زایمانم اومد نه گلی دستش بود و نه کادویی اینا باعث شده حتتی دلبسته به بچمم نباشم هرچند بچه زیبا و باهوش و با نمکی دارم . انگار کار شاقی نکردم زایمان و اینکه کارم از نظر شوهرم ستودنی نبود . دیگه دل مرده شدم از همه این سرد بودناش .اون واسه کارش و مشغله هایه خودش اینقدر جوش میزنه که اینکه من بگم ازین چیزا ناراحتم چیز بیخودی میدونه و الکی غصه خوردن میدونه . و غصه ها و مشکلات خودش رو گنده تر و ارجعیت میده به من. نمیدونم چیکار کنم . شوهرم با من هم سن هست .تازه امسال میره سربازی ۲۵سالشه لیسانسشو گرفته ما هم همدیگه رو میخواستیم . پسر عموم میشه .. این حرفارو امروز بهش گفتم سکوت کرد و چیزی نگفت . گفتم اینکه همیشه میگم و تو بازم تغییری نمیکنی و به کارت ادامه میدی دردامو زیادتر میکنه . شوهرم آدمی نیست که با کسی باشه . یه ماه دیگه میره سربازی اما همش دلم ازین کاراش گرفته . نمیدونم چیکار کنم . همیشه بدقولی میکنه با اینکه بهم از قبل پرسیده بود واسه زایمانت یه کادو گوشی یا انگشتر واست میگیرم وقت عمل شد زیرش زد . موقع تولدمم کادو گفت میریم سفر میگیرم بازم زیرش زد . خسته شدم چیکار کنم . از کادو نگرفتن دلم نمیسوزه ازینکه منو نادیده میگیره دلم میسوزه ازین که میدونه من به خوشیه و نگا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم با خودت کنار،بیا وقبول کن شوهرت این مدلیه کمتر اسیب میبینی، کاری که من کردم بعد از مدتها اشک ریختن،باهاش حرف زدن در مورد احساساتم،از عشق ورزی گفتن بخش رسیدم.... بیخیالی
2728
عزیزم من هم همین طور هستم هر چی محبت میکنم و به قول تو کادو و سورپرایزو... اما شوهرم تا حالا حتی یه دوست دارم ساده بهم نگفته... خودش میگه من اخلاقم همینه به غرورم بر میخوره اما دلیل نمیشه دوست نداشته باشم.. اما من بهراین نتیجه رسیدم که خودم باید کمتر خوبی کنم بهش چون برای خودم توقع ایجاد میشه
خب ببین عموت چطوره اگه عموتم اخلاقش اینجوریه یا حتی زن عموت دیگه این مدلی بزرگ شده باید خیلی روش کار کنی تا تغییر کنه.امااگه تو خانواده اشون مهر و محبت هست و با خانواده خودش خوبه شاید ناراحت و دلگیره ازت.شایدم چیزیشه که هیچی نمیگه
2738
آزاده جان ،این مشکل رو خیلی خانوما دارن... خود من عید امسال که اولین نوروزمون بود خانوادم رو تنها گذاشتم رفتم پیش همسرم و خانوادش اون موقع بعد سال تحویل بمن سررسید! داد. مثلا عیدی
بیش از آنکه در انتظارش باشی دوستت دارم...
پس مثل من خیلی ها هستن . عموم اوایل ازدواج مرد سالار و خیلی بد بوده الان مهربون شده و هر مناسبت واسه خانومش کادو میگیره . منم دیگه بهش محبت نکنم . تا توقع نشه . خیلی دل آدم میشکنه ..
خوب عزیزم ، دفعه اول که کادو گرغتی و اون جبران نکرد نباید ادامه میدادی. وظیفه مرده واسه زنش کادو بخره . الانم کمتر محلش بذار و احساسی بازی در نیار قبلشم بهش بگو که باشه خالا که تو احساسات من رو نادیده میگیری منم میشم مثل خودت. کاری که من کردم . واقعا حواب داد . یه مدت نادیده گرفتمش اما بد اخلاقی نکن و توهین نکن .
زندگی تابلو نقاشی ست نه مسئله ریاضی ازش لذت ببر بهش فکر نکن!
اوکی دیگه کاری بهش نمیکنم. دیشب تو چت با خواهر شوهرام میچتیدم . دخترایه خوبین . میگه اینقدر تو گوشی نباش میگم با گوشی بازی نکنم که کاری ندارم تو هم که باهام حرف نیمزنی بشینم چیکار کنم سرم باهاش گرمه . منتظره من باهاش بحرفم و کاری کنم اون اصلا کاری نمیکنم . قبلا گله میکردم میگفت من همینم که میبینی باید بسوزی و بسازی .
مردا از اینکه زیاد درگیر امراج احساسی بشن خوششون نمیاد و تا ه بد عادت میشن . مردا دوست دارن نار بکشن . ناز کن بذار نازت رو بکشه . ببین همه چیز یاد گرفتنیه . من بعد از ١٠ سال زندگی تازه تونستم یکاری کنم شوهرم بعد از ناراحت کردنم یا دعوا بیاد منت مشی قبلش همیشه خودم موضوع رو حل میکردم.
زندگی تابلو نقاشی ست نه مسئله ریاضی ازش لذت ببر بهش فکر نکن!
اصلا انگار دلش نمیاد پولی برام خرج کنه اگه خودش دلش به چیزی یاشه و بخواد و پول نداشته باشه شده قرض میکنه و جورش میکنه اما واسه منکه باشه پولشم باشه میگه بدم واسه قرضام واست نگرفتم اشکال نداره قرضا واجب تره . همیشه همین بوده
2706