2726
عنوان

مامانا تورو خدا کمکم کنید

211 بازدید | 12 پست
امروز واکسن دوماهگی بچمو زدم، صبح واکسن زده از ساعت 2 گریه و بی قراریش شروع شده، فقط نیم ساعت خوابید و باز شروع کرد، چنان جیغ هایی میکشه که تا حالا ندیدم! خودمم گریم گرفته آخه نمیتونید تصور کنید چقدر دردناک جیغ میزنه! طبیعیه؟
همون طور که پوشک داره و شلوار پاشه،یه پارچه نخی رو به صورت سه گوش زیر کمرش بذار و ببندش اما آروم و شل. هم گرم میکنه جای واکسنش رو هم باعث میشه کمتر پاش تکون بده که دردش کاهش پیدا می کنه. راهش ببر و براش بلند بلند لالایی بخون تا حواسش پرت شه.
به دکتر گفتم:«همه داروهایم را می خورم؛اما تأثیری ندارد.»دکتر پاسخ داد:«آیا داروهایت را سر وقت می خوری؟» و من تازه فهمیدم چرا نماز هایم تأثیری ندارد!؟!؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واسه دفعات بعد هم قبل از اینکه ببریش واسه واکسن بهش چند قطره آب قند و قطره استامینوفن بده.
به دکتر گفتم:«همه داروهایم را می خورم؛اما تأثیری ندارد.»دکتر پاسخ داد:«آیا داروهایت را سر وقت می خوری؟» و من تازه فهمیدم چرا نماز هایم تأثیری ندارد!؟!؟
به قول مامان دو دختر حوله گرم کن بذار رو پاش.با اتو گرم کن.
عین پسر من شده.24ساعت اول اصلا گرم نباید بکنی براش کمپرس سرد بذار.بعد از24 ساعت کمپرس گرم بذار.تا24ساعت هم آب نزد به جای آمپولش.سعی کن با قاشق هم شده یه ذره شیر بهش بده خیلی آرومش میکنه.پاش رو هم اصلا تکون نده تا چند روز خودش هم تکونش نمیده بذار تا خودش یواش یواش تکونش بده.قطره استامینوفن رو هم هر4ساعت دو برابر وزنش بهش بده
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم