2737
2734
میشه نینی منو حدس بزنید چیه..خیلی کنجکااوم هفته ی هفدهم.اصلا شکمم معلوم نیست. چشمام پف کرده و بیحال شده.عاشق آب یخ و نوشابه و فست فودم. از مرغ متنفرم.فشارم همش پائینه.خوراکیهایی که طبع گرم دارن متنفرم. دست پخت خودمو اصلا نمیتونم بخورم. اهان ازشوهرم هم خیلی بدم اومده .همه بوها اذیتم میکنه
شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خانومیمن هفت دهمم منم ثل تو گرممه به بوی شوهرم حساس شدم از گوشت بدم اومده عاشق ترشیجاتم از یزای شیرین زیاد خوشم نمیاد خشکبارو نمیتونم بخورم میبینمش احساس خفگی بهم دست میده سرگیجه هم پیدا میکنم فشارم یه درجه پایین اومده
معبودا! به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
2738
والله من خواهرم و یکی از دوستام شبیه شما بودن مخصوصا از شوهرشون بدشون میومده.بچشون دختر شده. از من میشنوی به این علایم توجه نکن.همه با دیون حالات و رفتارم میگفتن بچت دختره ولی پسر شد.

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

با اجازه صاحب تاپیک.......منم هفته ی هشتمم...سردرد...حالت تهوع خیلی زیادی دارم جوری که نمیتونمحتی اب بخورم......از چیزای شور خیلی خوشم میاد...فشارم هم پایینه قیافمم عوض نشده..کمردر هم دارم
بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥
بمن هم تو ان تی گفتن پسره....معمولا تو ان تی اگه معلوم بشه میگن

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

2706