2726
چی شده گلمر
توامروزانجام خواهی پذیرفت،زیراامروز روز تکمیل وکمال است.ومن برای روزی چنین عالی تمام عیار، خدا را شکر میکنم،امروز معجزه پس از معجزه خواهد امدوشگفتیها لحظه ای باز نخواهد ایستاد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیشب بمن گیر داده تو چرا برا دوستات جک میفرستی ... حالا خوبه خودشون وقتی خاله من فوت کرده بود مراسم عقد خواهرشو گرفتن و منم هیچی نگفتم ..دیشب کلی بمن حرف زد که تو نمیفهمی و ... با گریه خوابم برد
وااااااااااااااا پدرشوهر خواهرش چه نقش مهمی داشته تو زندگیش آخه؟! بیخیال بابااااا انگار امام مرده
بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
دیشب مامان و آبجیم بعد شام اومدن خونمون. آخه حالم بد بود ... وقتی رفتن برمیگرده بمن میگه اینا نمیفهمن من خستم ..چرا اومدن خونمون...چرا زود نمیرن... چرا تو مهمون دعوت میکنی ... حالم ازش گرفته ...
سلام سها جون, اگه تازه فوت شدن, این کار برای احترام داری هستش, تا یک هفته, ده روز طوری نمیشه که مراعات کنید, بلاخره این یاد همسرت میمونه.
جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.
همینجوریه که شما میگین... بخدا من خالم و دخترخالم یعنی مادر و دختر با هم فوت کردن حتی لباس مشکیم نپوشید حالا بمن میگه عین عزادار باشم ..یاد اون موقعی میفتم که خالم فوت کرده بود و اینا مراسم داشتن و عین خیالش نبود و احترام نگرفتن ...حالا من چرا احترام بگیرم
همه جوابا با "واااا" شروع شد!! خدایی لپ مطلبو میرسونه لامصب همین دو حرف
بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
2706