2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهش میکنم عزیزم.آره مسخره کرده ولی به نظرم هرکی الان شروع کنه به خوندن عالیه چون رقابت امسال خیلی سنگینتراز5سال پیشه.اون سال40000نفراستخدام شدن ولی امسال5000نفر
با اجازه صاحب تاپیک ثبت نام گروه سوم دعای معراج ( فقط 10 نفر مونده ) ( ویژه ازدواج عالی و عاقبت بخیری جوونا ) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1115607&PageNumber=1
خداوند به موسی فرمود : با زبانی دعا کن که گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!! موسی عرض کرد چگونه ؟؟؟ خداوند فرمود : به دیگران بگو برایت دعا کنن ! چون با زبان آنها گناه نکرده ایی .... برای هم دعا کنیم قطعا زودتر مستجابه . واسم دعا کنین و یک صلوات بفرستین واسم . ممنون .
عزیزم اىنا که فقط سوالات عمومیه کتاباش تو بازار پره من خودم سه تا کتاب سوالات عمومى استخدامى از سه مولف مختلف دارم. همونارو خوندم و سوالات تخصصى رشته ى دانشگاهى خودم رو خوندم,آزمون استخدامى شهرداریها رو قبول شدم.
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
الان سه ساله استخدام شهردارى هستم. ولى معلمى واسه خانوما بهترینه.چون تابستونا تعطیلن و میتونن به زندگى و بچه و همسر و تفریح برسن. ما الان تو این گرما هرروز از 7/30 تا 14 سرکاریم,وقت آزادمون فقط جمعه هاست. البته مرخصى هم داریم سالى 30 روز,ولى سه ماه تعطیلى یک چیز دیگست. مامانم معلم بود,راضى بود. هرچند حقوق آموزش پرورش از همه ى ادارات کمتره,ولى ارزش تعطبلاتش رو داره
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...