2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سارا جون بزن توی گوگل میاد من نمیتونم توضیح بدم
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  
2731
من یادمه سزارین بود پارسال و به ما گفتن دکتر ده میاد ساعت چهار بعداز ظهر اومده بود منم با اون شکمم منتظر بودم سز بشم بالباس بیمارستان ملاقاتی واسم هم اتاقی میومد چادر رنگی سر میکردم خیلی خند دار بود
درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نمیکند* استاد شریعتی
اکثر خانومای سزارینی میترسیدن من خونسرد هی میرفتم پذیرش میگفتم دکترم نیومد میگفتن تو چقدر هولی برو بیش دیگه انقدر بچه ات لگ میزنه
درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نمیکند* استاد شریعتی
بعد خودم با پاهای خودم رفتم اتاق عمل و دو نفر بودیم اون خانومای دیگه میگفت تو اول برو من میترسم
2738
سلام دوستان من توی هفته 23هستم استراحت مطلقم خونریزی داشتم میدونم خیلی مونده تا زایمان اما بعضی وقتا استرس میگیرم خیلی زیاد نفس جان الان روبراه شدی؟ سزارین سخته؟ چرا فرداش بهوش اومدی؟ لطفاً جوابمو بدین
2706