2737
2739
عنوان

قانون جذب وبارداری

735 بازدید | 17 پست
میخوام بدوم میشه از این قانون هم برای باردار شدن استفاده کرد ؟ تابکی در این رابطه هست منو هم دعوت کنید
من شایسته بهترینم و اکنون بهترین را پذیرا میشوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بیا عزیزم تاپیک گلم قانون جذب برای همه آرزوها جواب میده فقط یه سری تمرین که از نظر روحی سالم میشین شاد و پرانرزی میشین کتاب راز نوشته راندا بایرن رو بخون گلم
روز به روز به باردارشدن نزدیک و نزدیک تر میشم.
2738
چرا عزیزم خیلی تاثیر داره اما باید خیلی رو خودت کار کنی که فکرای منفی نکنی در طول استفاده از قانون جذب مرتب کتابهای مرتبطش رو بخون مثل کتاب 4 اثر از فاورانس اسکاول شین - کتاب راز از راندا برن و .....
خدایا! همه از تو میخواهند "بدهی"
اما من از تو میخواهم " بگیری" ، خستگی، دلتنگی و غصه ها را ، از لحظه لحظه روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم ...... آمین
من خودم دوران مجردی برای پیدا کردن همسر مناسب امتحانش کردم اما بخاطر اینکه فکرم منفی نشه مرتب کتابهاشو میخوندم اینجوری مرتب فکرای مثبت میکردن باورت نمی شه این قانون کاری کرده بود که خیلی شاد بودم روحیه مو عوض کرد به خدا تزدیکتر شدم
اما من از تو میخواهم " بگیری" ، خستگی، دلتنگی و غصه ها را ، از لحظه لحظه روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم ...... آمین
خواسته هات رو کاغذ بنویس با جزییات اگه برای مامان شدن میخوای پیشاپیش کاراش رو بکن مثلا فکر کن باردای برو لباس بچه ببین برای اتاقش برنامه ریزی کن وسایلی که باید براش بخری رو یادداشت کن حتی دکترت رو مشخص کن انگار واقعا بارداری یه لحظه هم فکر نکن یه نیستی مرتب خدارو شکر کن بخاطر اینکه یه بچه بهت داده این خیلی مهمه قانون شکرکزاری شکر نعمت نعمتت افزون کند همیشه فکر کن مثلا به لظه ای به بچت داری شیر میدی یا باهاش بازی میکنی انقدر واقعی فکر کن که احساس شادی کنی اینم بگم که فکر کردن به تنهایی نمیشه باید احساست هم هماهنگ باشه یعنی باید واقعا خوشحال باشی وقتی بیرون میری احساس کن بچت هم کنارت هست در کل هر کاری که احساس بچه داشتن رو بهت میده انجام بده
یه کار دیگه ای که انجام میدادم این بود که شبا وقت خواب با هندزفری آهنگای ملایم و لایت گوش میکردم و ریلکس میکردم یه جور هیپنوتیزم کردن بدنتو شل کن فکرتو آروم کن به چیزای خوب فکر کن احساس کن جایی هستی کن دوست داری باشی در حالی که به خواسته و آرزوت رسیدی از ته دل خوشحال باش همزمان هم موسیقی گوش کن بعدش بخواب اینا ناخوداگاه روی ضمیر ناخوداگاهت اثر میزاره. کنفرانس ها و سخنرانی های دکتر آزمندان رو گوش کن
2706