2703
2716
خیلی دلم شکسته حس میکنم خیلی تنهام هیچکس حتی خدا هم صدامو نمیشنوه دیگه تصمیم گرفتم صداش نکنم 4 ساله منتظر بچه ام ولی بی نتیجه بوده خسته ام خیلی این ماه هم جواب نگرفتم این ماه هم صدامو نشنیده گرفتی دیگه هیچی راجع به نی نی ازت نمیخوام شاید دوس نداری منم طعم مادر شدن رو بچشم سخته ...
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
اینکه امیدت از اون بالایی ناامید بشه خیلی سخته این یعنی همه چی تموم شده
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکران عزیزم منم خیلی وقته منتظرم.تازه خیلی هم از نظر جسمی آسیب دیدم.اما توکلت به خداباشه حکمتشو ما نمیدونیم که
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
2456
مثبت شده بود.ولی پری اومد.
نا امیدی بذر شیطان تو دل آدماست.دخترا محکم باشید.خدا خیلی مهربونه.بخدا ما نمیدونیم حکمتشو
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
سرعت سایت افتضاحه
2714
بیکران من خیلی وقته میشناسمت بارها تاپیکات رو دیدم.تو دختر قوی هستی.الانم فقط کمی دلت تنگ شده داری درددل میکنی والا نا امیدی کار تو نیست عزیزم
بچه ها تورو خدا اینقدر ناامید نباشید خدا بزرگه امیدوارم بحق این روز عزیز حاجت دلتون و بگیرید و به آرزوتون برسید یکی از آشناهای ما بعداز 18 سال انتظار ماه پیش بچش بدنیا آمد
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
پارمیسا جون آدما یه حد تحملی دارن.منم اون حدم دیگه تموم شده. خیلی خسته ام. از اینکه روزام رو با انتظار و فکر کردن به اینکه آیا بچه دار میشم یا نه ، میگذرونم خسته شدم بقول شوهرم تو فکر دیگه ای نداری همش به بچه فکر میکنی؟
منم بهش میگم آدم وقتی یچیزی میخواد که داشته باشه اون رو.ا.نقد بهش فکر میکنه،خودشو این در اون در میزنه تا بهش برسه منم الان دقیقا اونجوری شدم تا نرسم بهش دست بردار نیستم مغزم کلید کرده رو مسئله بچه
1 سقط تو ماه اول چند بار راههای دارویی 1 بار iui عکس رنگی راههای گیاهی آخرش تازه فهمیدم شوهرم واریکوسل داشته.عمل کرده ولی هنو باردار نشدم
2706