2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من اسفند۹۳ کوتر کردم اماتا الآن که یک سال و۴ماه گذشته نتیجه نگرفتم!سه ماه بعدکوترهمه چی به روز اول برگشت وباز روز ازنو روزی از نو!!!بازپلی کیستیکم برگشت
انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
شماکه هزینه کردی کوترکردی!دیدی اگه خدای نکرده بعد۳ماه ازکوترت باردارنشدی حتما سریع بروسراغ آیوآی کهچهارصدتومن بیشتر درنمیادامامطمینی که زودی مامان میشی۰ تواین ۳ماه بعدازکوترحتمازیرنظر دکتر زنان باش ولتروزول یاکلومفین مصرف کن تا ان شاالله طبیعی باردارشی من خودم پشیمونم ازاینکه چرا۳ماه اول نرفتم دکتر زنان وتوخونه نشستم تا خداطبیعی بده ودارومصرف نکردم! کاش بعد۳ماه اول آیوآی میکردم !!این انتظار ها دیوونه ام کرد! نمیخوام خدایی نکرده استرس برت داره ولی ماپلی کیستیک ها باید بایه دکترعالی زنان پروسه ر طی کنیم!نبایدبشینیم خونه!!البته هرچه خداخواست همان میشود
انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام دوستای گلم تخت و کمد نوزداد نوجوان طرح ویولا شرکت پراش رو میفروشم به علت جابجایی. طرحش کپی یاسمین هست قیمت نمایندگیش الان دو میلیون تومان هست اما من دارم فقط 800 میدم چون باید خونه رو تخلیه کنم واقعا موقعیت استثنایی هست کاملا تمیز و نو هست حتی مناسب سیسمونی تماس بگیرین 09102116326 بیاین تو تلگرام یا واتس براتون عکس بزارم اینجا هم هست http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1140763&postID=45682787
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
2706