2726
عنوان

غربالگری دوم و عارضه سندروم داون

7934 بازدید | 41 پست
سلام دوستان، من هفته 32 هستم راستش بنا به دلایلی که مهم ترینش سهل انگاری خودم بوده ، جواب غربالگری دومم رو دیر بردم نشون دکتر دادم. متاسفانه آیتم مربوط به سندرم داون، مثبت گزارش شده. حالا نمی دونم چی کار کنم دکتر سونوگرافی برام نوشته. آیا واقعا الان دیگه نمی شه آمنیوسنتز داد؟ سونوگرافی واقعا می تونه این عارضه ژنتیکی رو مشخص کنه؟ راستی من 33 سالمه و این حاملگی دوممه. خواهش می کنم اگه کسی می دونه، کمکم کنه. از دیروز که کتوجه این موضوع شدم حالم خیلی بده.
عزیزم متاسفم ولی دکترت لابد خوب نبوده که ازت درخواست جواب آزمایشاتو نکرده الانم چون موضوع خیلی حساسه با چند دکتر خوب مشکلتو حل کن امیدوارم بهترینها واست رقم بخوره.
 آنکس که لذت یکروز زیستن را تجربه کند  گوئی که هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمیابد هزار سال هم  به کارش نمی آید . 
نمیدونم عزیزم ولی امیددوارم مشکلی نداشته باشه ... من شنیدم غربالگری اول خیلی مهمه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وااای تو 32 هفته میخوای چیکار کنی ؟؟؟ دعا کن جواب آزمایش اشتباه باشه و بچت سالم باشه
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
یه چیزی اگه تو غربال چیزی نشون بده همونجا فکر کنم تاکید میکنند که باید دوباره تکرار بشه مطمءن شو دکترت اشتباه ندیده باشه و حتما با یه مرکز غربالگری هم در میون بزار .
 آنکس که لذت یکروز زیستن را تجربه کند  گوئی که هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمیابد هزار سال هم  به کارش نمی آید . 
2706