2737
2734
عنوان

سلام دوستان یه لحظه لطفا بیاین ...

119 بازدید | 7 پست
سلام دوستان طاعات و عباداتتون قبول حق من این ماہ داروھای باروری خوردم مثل.کلومفین و مدروکسی پروژسترون بہ توصیہ ھای دکترم عمل کردم ۳۱ خرداد تخمک گزاریم بود، کہ ۳ روز پشت سرھم رابطہ داشتیم بعد اون یک شب درمیان الان یہ ھفتہ ھست ھمش زیر شکمم درد میکنہ سینہ ھامم اذیتم.میکنہ بدنمم شدید گرمہ امروز صبحم کہ بیدار شدم ازسر و گردن تا کف پام درد میکنہ حتی استخونام اصن دیشبم ھمش خواب داشتم و نتونستم سحری بخورم ممنـــون میشم.کمکم کنین ...
هرگاه زندگی باتمام سختی هاورنج هایش به سوی تو هجوم آورد،ناامیدنشو. خدای توویوسف یکیست...
لیدا جون امروز چند پری هستی؟
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان زوده واس بی بی چک ولی آز خون نشون میده که بارداری یا نه واس بعضیا تک و توک ممکنه الان بی بی چک نشون بده
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
سلام خانومی،طاعات شما هم قبول باشه،مدروکسی پروژسترون واسه تنظیم قاعدگیه نه باروری،اگه موعد پریتون گذشته بهتره از بی بی چک یا آز استفاده کنید،اگه هنوز تا پری وقت هست استراحت کنید و سعی کنید هیچ دارو یا عرقیات یا غذاهای با طبع گرم مصرف نکنید تا موعد پری که ببینید باردار هستید یا نه،ظاهرا علایم بارداری رو دارید،ولی اگرم پری اومد اصلا ناراحت نشید و از ماه آینده اقداماتون رو یک روز در میون از اولین روز پاکی تا آخرین روز دوره ادامه بدین
الهی شکرت که منم مامان شدم...خدای مهربونم نی نیم رو در پناه خودت سالم نگه دار....خدایا دامن همه ی دوستای منتظرم رو هم سبز کن الهی آمین
2738