2737
2739
عنوان

ختم مجرب سوره حمد

27923 بازدید | 6 پست

این ختم واسه هر حاجتی مجربه ۴۱ روز فقط یادتون باشه یا صبح بعد از نماز صبح و یا شب بخونید باید زمان مشخص بخونید و تغییر نکنه برا اینکه یادتون بمونه توی کاغذ زمان انجام ختم رو بنویسید توی جانماز یا کمدی جایی نصب کنید طریقه ختم سوره حمد قبل و بعد از دعا بسم الله و ۱۴ صلوات و دعا برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان انشاالله که خودش همه حاجت هاتون رو بده از جمله ختم های مجربه که ان شا الله تخلف ندارد و از قول بزرگان دین همچون مرحوم مجلسی و بسیاری از علمای دیگر به تجربه رسیده ختم سوره مبارکه (الحمد) است و طریقه آن این است که از روز جمعه بعد از نماز صبح شروع نماید و چهل و یک روز هر روز چهل و یک مرتبه بلافاصله بخواند و در یک مکان و زمان به طوری که قبل از طلوع آفتاب به اتمام برسد و اگر در وقت یا عدد خواندن اختلافی افتد یا یک روز موفق به خواندن نشود باید ختم را از نو شروع نماید و همچنین اگر در ما بین ختم حاجت بر آورده شود هر چند که دولت عظیم باشد باید ختم را در چهل و یک روز تمام کند و در این چهل و یک روز پیرامون مناهی و معاصی نگردد. اسباب دنیوی و فتح مهمات او به جایی میرسد که از ضبط کردن در زحمت باشد و به درستی که مجرب است باید که رعایت حضور قلب و تقوی را بکند و در اثناء قرائت عددمذکور حرف و عمل دیگری انجام ندهدو هر روز بعد از اتمام خواندن چهل و یک مرتبه سوره بلا فاصله این دعا را سیزده مرتبه بخواند: یا مُفَّتِحُ فَتِّحْ یا مُفَرِّجُ فَرِّجْ یا مُسَبِّبُ سَبِّبْ یا مُیَسِّرُ یَسِّرْ یا مُسِّهِلُ سِّهلْ یا مُتِّمِمُ تَمِّمْ وَ حَسْبُنَا اللهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ
جایی که راه نیست .....خدا راه می گشایید
با اجازه ختم سوره احزاب ویژه ازدواج از فردا گروه 4 رو شروع می کنیم فقط 3 نفر جاداریم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1140951
من می‏دانم که تمام هستی برای من خلق شده.. پس نگران نیستم و تمام هستی را یار و یاور خود می‏بینم.
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=773511

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731