2737
2734
سلام العان اشک از چشمام سرازیر شد آخه شوهرم همیشه منو عصبی میکنه همین که میخوام حرفی بهش بزنم میکه باز شروع کردی به نظرتون چیکار کنم دوست دارم بیخیالش بشم بیخیال کارایی که میکنه
خدا جون دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به اقایون اصلا نباید گیر بدی، به کاراشون حساسیت نشون نده، یه اخلاق خوبش، صداقتش اینکه دوستت داره یا... هر چیز دیگه ای رو از خصلتاش که دوست داری ،بیاد تو ذهنت،و با ایمان به اون خصلت به کاراش گیر نده و پاپیچش نشو. فکر کردن به یه خصلت خوبش تنها چیزیه که میتونه تو همچین موافعی کمک کنه
سلام نسا خانم صبح بخیر به نظر من یه نسخه رو نمی شه واسه همه پیچید اما اگه بخوام تجربه خورمو بگم، باید بگم که شوهرم مرد آرومیه وقتی سر یه چیزی بحثمون می شد من راحت حرفامو میگفتم و متهمش می کردم و خیلی راحت از افکارم و اینکه تو اون موقعیت چه حسی بهم دست می داد حرف می زدم، چند بار این اتفاق افتاد و شوهرم هم ازم معذرت خواهی می کرد ولی همش لا به لای حرفاش به من می گفت من مثل تو نمی تونم صحبت کنم برای همین تو راحت منو محکوم می کنی، تا اینکه دفعه آخر اصلا حوصله شنیدن حرفامو نداشت و گفت بازم مثل همیشه تقصیر منه؟ منم هیچی نگفتم و باهاش قهر کردم اونم برخلاف همیشه نازمو نکشید و دو روز قهر بودیم.تو این دو روز به اتفاقات یک سال گذشته فکر کردم و دیدم شوهرم چقدر از حرف زدن با من خستست چون هیچ وقت هیچ نتیجه ای نمی گیره بعد دو روز آشتی کردیم و من بهش گفتم خیلی از دستت ناراحتم دو روزه نمی گی چی شده گفت من خیلی خوابم میاد بوسیدمشو گفتم دلم برات تنگ شده بود. گفت که منم همینطور اگه باهات حرف نزدم نمی خواستم دوباره بحث کنیم. دیگه من چیزی نگفتم و بازم بوسیدمش، می خوام بگم اگه اینجوری شد بیشترش تقصیر خودم بود من شوهرمو به جایی رسوندم که دیگه حوصله شنیدن حرفامو نداره.می خوام تو بحث بهش اجازه حرف زدن بدم و حالت تهاجمی نداشته باشم تا اونم راحت حرفشو بزنه
ولی کلا از موضع ضعف هم حرف نزن و سیاست داشته باش جوری برخورد نکن که شوهرت بفهمه تو داری کوتاه میای که راضیش کنی،باید یه تغییراتی به رابطتون بدی اما نباید اون حس کنه داری خودتو بخاطر این رابطه به آب و آتیش میزنی در هر صورت غرورتو حفظ کن مردا عاشق زنای قوی و در عین حال طناز هستن،همش جلوش افسرده و غمگین نباش اصلا همش رو یه مود نباش خود تو هم از اینکه شوهرت همش رو یه فاز باشه خسته میشی.وقتی شوهرت میگه بازم شروع کردی یعنی که بازم همون حرفا بازم غرغر بازم چیزایی که هزار بار گفتی. مردا از زن غرغرو بدشون میاد عزیزم.یه روش دیگه رو امتحان کن ایشاله که جواب بده
2738
شوهر منم اینجوریه میخواد هرچی خودش میگه من قبول کنم هیچوقت هم از حمایت خانوادش دست برنمیداره ولی همیشه از من ایراد میگیره منم لجبازی میکنم و رو حرفم میمونم الان خیلی تلخ و بی ادب شده راحت بهم توهین میکنه اما جدیدا تصمیم گرفتم اصلا جوابشو ندم تا کمی اوضامون درست بشه قبل از حاملگیم اینطوری بودم و هیچ وقت سرکوفتش نمیزدم اما دخالت خانوادشبعد از زایمانم بد جور منو عصبی کرد و بهم ریختم
حال من: ای غم انگیزترین خوشحالی