2726
دوستای گلم من بارداری سومم هست. بارداری اول و دوم رو برای غربالگری سه ماهه اول آزمایشگاه و سونوگرافی تهران رفتم. روند کار اینطوری بود که صبح آزمایشگاه رفتم نیلو و بعدش هم سونوگرافی دکتر فرزانه که بسیار کارش خوب بود. جواب سونوگرافی رو باید می بردیم آزمایشگاه تا اونها نتیجه غربالگری رو بهم بگند. الان مجبورم برم مشهد. میشه کمکم کنید ببینم تو مشهد هم باید همین کارها رو بکنم. ازمایشگاه خوب و سونوی خوب و دقیق کجا باید برم؟ دکتر فرزانه تو هفته 11 هر دو تا بارداری من جنسیت رو درست تشخیص داد و دستگاه هاش بسیار پیشرفته است. این باعث شده توقعم از سونوگرافی خیلی بره بالا.
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش
یه سونو میخوام که خدای نکرده اگه مشکلی باشه بتونه خوب تشخیص بده و هم جنسیت رو بگه. بهم دکتر اسفندیاری و دکتر عطار هاشمی رو واسه سونو معرفی کردن
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم هاشمی عطار باشه. اگه واست خانوم و اقا بودن سونوگرافیست فرقی نداره هاشمی عطار و دواچی رو من تعریفشونو زیاد شنیدم. میگن دستگاه های هاشمی عطار هم جدیدتر از دواچیه.
چقدر باید ببوسمت تا کتاب این همه گریه بسته شود؟...تا هق هق این همه تمام؟...
2728
سونوی دنیا فرخ (کوهسنگی)و هاشمی عطار (امامت 15 اگه اشتباه نکنم )خوبن ولی هاشمی عطار خیلی طولانی وقت میده باید یه 20-30روز قبل وقت بگیری
خدایا متشکرم بابت تمام نعمتهایت مخصوصا 2 تا دختر خوشگل یگانه و ریحانه
نه اول سونو بعد جواب سونو رو دادم ازمایشگاه ازش کپی گرفت و ازم خون گرفتن. سه روز بعد هم جوابشو دادن
چقدر باید ببوسمت تا کتاب این همه گریه بسته شود؟...تا هق هق این همه تمام؟...
هاشمی عطارمن رفتم.... خوب بود واسه غربالگری اگه وقت زیادی نداشته باشی همون روز بهت نوبت می ده که بین مریض بفرستت... من سه بعدازظهررفتم ده ونیم شب نوبتم شد ویکی مونده به آخرین مراجعه کننده بودم.... من اول سونو دادم بعد آز
زیباترین جمله این است: اما من تو را دوست دارم... و دردناک ترین جمله این است: من تو را دوست دارم، اما...

سلام. برای آزمایشات غربالگری بارداری، آزمایشگاه دکتر صادقیان تخفیف داره. کارت عضویت هم میدن بهت که برای آزمایشات بعدی هم تخفیف بگیری. از طرفی از چند جا که قیمت پرسیدم، هم قیمت هاشون مناسب هست و هم کیفیت کارشون خوبه و دقت نتایجشون بالاست. جوابدهی آنلاین هم دارن. اگر خواستین سرچ بزنین آزمایشگاه دکتر صادقیان، سایتش میاد میتونین آدرسش رو بردارین. شماره اش 36017851