2737
2734
عنوان

آیا جواب آزمایش خون برای بارداری میتواند اشتباه بگه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 316164 بازدید | 244 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوستان 94/2/31و 2/3/94 در 14 پریودی تزریق اچ سی جی داشتم الان که 15 روز از اخرین تزریق میگذره بیبی چک مثبت بود ازمایش خون دادم هنوز جواب نگرفتم دل درد زیاد هم دارم.آیا ممکنه اثر تزریق روی جواب تست اثر کاذب بگذاره ؟آخه یک سال و نیم هست منتظر بارداری هستم خیلی برام مهمه لطفا از تجربیات خودتون بگید مرسی
2738
سلام دوستان 94/2/31و 2/3/94 در 14 پریودی تزریق اچ سی جی داشتم الان که 15 روز از اخرین تزریق میگذره بیبی چک مثبت بود ازمایش خون دادم هنوز جواب نگرفتم دل درد زیاد هم دارم.آیا ممکنه اثر تزریق روی جواب تست اثر کاذب بگذاره ؟آخه یک سال و نیم هست منتظر بارداری هستم خیلی برام مهمه لطفا از تجربیات خودتون بگید مرسی
سلام کسی هست؟
یا ارحم الراحمین با تو گفتم: من منتظر معجزه ات هستم...در حقم باز هم مهربانی کن...امیدم همیشه به توست.و....تو شنیدی و حاجت دلم را دادی و مرا لایق معجزه ات دانستی ، الهی صد هزار مرتبه شکرت  🌸 مرسی که باز هم صدام و شنیدی 🌸
سلام جواب ازمایش خون بتا 80.1 بود به نظر آزمایشگاه باید چند روز دیگه تکرار شه دکتر هنوز نرفتم کمی می ترسم از بارداری خارج از رحم یا مولار و نبود ساک بارداری .. به نظر شما با شرایط من این رقم طبیعیه؟
سلام خانما من یک سال هست ک برای بارداری اقدام میکردم اما نتیجه نگرفتم ماه پیش دکتر رفتن و تشخیص کم کاری تخمدان دادند با دو فولیکول هفت میلی در سمت چپ و سمت راست هیچی قرار شد تازه از این ماه شروع ب خوردن قرص کلوین بکنم ک پریودم چهار روز تاخیر داشت تست گرفتم ی خط کمرنگ ظاهر شد دیروز آز بتا دادم تیترش 33شد گفتن مشکوک هفته آینده دوباره تکرار کن ولی امروز خونریزی مثل پریود دارم چطور ممکن ک بتا33باشه و حامله نباشم کسی تو این زمینه تجربه داره؟ وانه کم کاری تخمدان من ب یک دوره درمان طولانی احتیاج داره؟ ممنونم
2706