2737
2734
عنوان

آیا جواب آزمایش خون برای بارداری میتواند اشتباه بگه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 316201 بازدید | 244 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام کسی نیست منم یک روز بعد از تاخیر پریود آزمایش خونم منفی شد وحالا که شش روزه میگذره ولی پری نیومده ممکنه باردار باشم اگه کسی بوده تو فامیلا ودوستان اینجوری شده به من بگید لطفا
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا
2728
2738
سلام به همگی. من 4 روز از پریودم گذشته. ازمایش خون دادم و بیبی چک هم استفاده کردم. اما جواب هر دو منفی بود ..ولی ترشح دارم همش فکر میکنم دارم پریود میشم.....ایا ممکنه جواب ازمایش خون اشتباه بشه........
سلام دوستان من 4 روز از پری گذشته ازمایش خون وبیبی چک منفی شد... ممکنه اشتباه شده باشه ؟ اخه ترشح زیاد دارم همش فکر می کنم میخوام پریود شم ممکنه حامله باشم؟ اخه من پریودم خیلی دقیقه...... تو رو خدا جواب بدید
سلام دوستان من هشت روز بعد از زمانی که باید پریود بشم ازمایش خون دادم منفی بود در صورتی که روز قبلش دو تا بی بی چک مثبت بود میشه ازمایش خون منفی باشه الان هفده روز گذشته و دیگه تست نکردم و هنوز پریود نشدم
خدایا شکرت انشالله ابان 95 منو و عشقم ثمره عشقمون رو بغل میکنیم . آمین خدایا حکمتت رو شکر
2706