2737
2734
عنوان

غربالگری مرحله دوم کمک لطفا

14553 بازدید | 28 پست
سلام دوستان من غربالگری اولم رو نسل امید انجام دادم و ریسک سندروم داون توش 1 به 7000 بود و کم خطر بود الان دکترم می گه نیازی به آز خون مرحله دوم نیست ولی من خیلی استرس دارم هر کاری هم کردم برام آزمایششو ننوشت می گه سونو آنومالی کافیه.. در مورد شما چطور بوده؟
سلام هنگامه جون من از تاپیک همسایه اومدم
عزیزم ازمایش منم لو ریسک بود ولی باز من ازمایش دومم رفتم دادم
چند تا علت داشت: یکی اینکه ما فامیل بودیم.دوم اینکه سندروم دان داریم تو خانواده سوم اینکه منم مثل شما فوق العاده حساس بودم
ب نظرم ب دکترت اعتماد کن.خیلیا این ازمایش رو نمیدن
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
اصلش سونوی آنومالیه ریسک سندروم داونت که پایینه میمونه نقایص لوله عصبی که اونهم با درصد بالایی تو سونوی آنومالی خودشو نشون میده درضمن این غربالگریها تو ایران خیلی رواج داره تو اروپا اصلا انجام نمیشه
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم لازم نیست من از یه دکتر زنان که استاد دانشگاه بود پرسیدم گفت اگه اولی خوب باشه آزمایش دوم لازم نیست و اگه سونو آنرمال مشکل داشته باشه ما می فرستم غربالی دوم خیالت راحت اگه سونو سالم باشه لازم نیست

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

نیاز نیست سونو انومالی کافیه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
هنگامه جون مهم نیست اصلا.ب هیچ عنوان بارداری خودت رو با بقیه مقایسه نکن عزیزم. تازه درصد زیادی از اونایی ک ریسک بالا دارن با سونوی انومالی یا امنیو سنتز بازم بچه هاشون سالمه
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
2738
ستاره سونوی پنج ماهگی همون انومالیه چون از هفته 18 تا 22 میرن ک میوفته تو ماه پنج
2706