2703
2553
عنوان

مسابقه عکس تیر ماه

13259 بازدید | 148 پست
ماه رمضان است صفا آمده است بر خانه دل نو ر و ضیا آمده است از سفره ما بوی بهشت می آید این سفره ز درگاه خدا آمده است در ماه پر خیر و برکت رمضان برایتان قبولی طاعات و عبادات را آرزومندم کاربران عزیز سلام موضوع مسابقه: سفره افطار من در روزهای مبارک ماه رمضان به سر می بریم. بنابراین بی مناسبت نیست تا موضوع مسابقه این ماه، مربوط یه این روزهای مبارک باشد. از کوچولوی خود در کنار سفره افطار یا فقط از سفره افطار خود عکسی تهیه کنید و در مسابقه این ماه شرکت کنید. زمان ارسال عکس 94/04/04 لغایت 94/04/27 است. کاربران می توانند عکسهای خود را از تاریخ 94/04/04 لغایت 94/04/27 ارسال کنند و تا تاریخ 94/04/31 امکان رای دادن وجود خواهد داشت. نحوه ارسال عکس: http://photo.ninisite.com/ حامی این دوره از مسابقات: http://alwaystage.com/fa/campain.php?id=2 شرایط شرکت در مسابقه: -عکس ارسال شده باید مرتبط با موضوع مسابقه باشد. -شرکت کننده ها برای جذب رای، حق ایجاد تاپیک و نیز تبلیغ بین تاپیکها را ندارند در غیر اینصورت عکس آنها از مسابقه حذف می شود. -هر کاربر می تواند تنها یک عکس ارسال کند. -عکسهایی که در آتلیه گرفته می شوند در مسابقه شرکت داده نمی شوند. عکس باید توسط کاربر گرفته شده باشد. -عکسهای ارسال شده در آرشیو مسابقه نگهداری می شوند -به عکسهایی که توسط کاربران بیشترین رای را کسب کرده باشند، جوایزی توسط حامیان مسابقه تقدیم می شود. -به 4 نفر از کاربرانی که در مسابقه شرکت کرده و به عکسهای موردنظر رای می دهند با قید قرعه جایزه تقدیم می گردد. - در هر گروه سنی،4 جایزه به عکسهای منتخب بر اساس رای کاربران اهدا می شود. -قابل ذکر است کاربران عزیزی که در دو دوره قبل جزء برندگان مسابقه بودند در این مسابقه نیز می توا نند شرکت کنند اما عکس آنها در صورت بدست آوردن رای بالا به عنوان برنده درنظر گرفته نخواهد شد.
سلام خانم تهرانی طاعات قبول چه موضوع سخت و خوبی
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم خانم تهرانی آخه الان ، همه میان میپرسن ، خواستم زودتر بگم که بحث نشه خواستم پستم و پاک کنم، دیدم زحمتش و کشیدید ولی جایزه خوبیه
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
2720
طبق این جمله { از کوچولوی خود در کنار سفره افطار یا فقط سفره افطار خود عکسی تهیه کنید و در مسابقه این ماه شرکت کنید. } میتونیم فقط از سفره عکس بگیریم ، درسته؟؟؟ بعد تو کدوم گروه سنی بفرستیم؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید
سلام من که این دور تعطیلم خانم تهرانی چه خبر از جوایزمن؟؟؟ قاب دیزاین و آتلیه کوکی... ممنون میشم جواب بدید
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2714
سلام من اگه برنده بشم جایزه بهم تعلق نمیگیره ولی به خاطر گل روی خانم تهرانی حتما شرکت میکنم
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم
فقط یه سوال ؟ اگه از قسمت کاربران رای دهنده برنده بشیم جایزه بهمون تعلق میگیره؟ چون من اون قسمت برنده نشدم
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم
2706