2733
2734
از محل کارمم زنگ زدن پاشو بیا واسه یدونه امضای مسخره.. میگم خودتون بزنید دیگه.. حاشیه شهره پر دست انداز .. سه ماهه نرفتم بخاطر همین، الان روز قبل عملم با این شیکم گنده چجوری برم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
بیمارستانم شهر دیگه ست، عصر باید بریم اونجا خونه بابابزرگم که صبح بتونیم بریم بیمارستان.. شوهرمم از فردا مرخصی گرفته که بعدش بیشتر بتونه بمونه میگه یه روزم یه روزه... کاش لااقل اون بود...
ببین الان این حالت هات اصلا طبیعی نیست و تحت تاثیر شرایط بدن و استرس و ... قرار گرفتی یه کم هم از سر صبح نیاز به توجه بیشتر داشتی برای همین ناراحتی اماداره بهترین اتفاق دنیا برات فردا میوفته حس شیرین مادری و بغل کردن نی نی گوارای وجودت فقط به چیزای خوب فکر کن
وای خوش بحالت!خدا رو شکر کن فردا نی نی نازت میاد تو بغلت....حس فوق العادیه ایه....واسه ماهم دعا کن.من هم استراحت مطلقم هم مشکوک به دیابت بارداریم....خانمی خداروسکر کن دورانتو به سلامت به آخر رسوندی و فردا تو بغلت میگیریش

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

2706