2726
خیلی دلم گرفته شوهرم قبا ازتولد نی نیمون همش بهم زنگ میزد میومد تو خونه میبوسیدم واظهار علاقه میکرد اما حالا بعد ازتولد نی نیمون حس میکنم همه چی کمرنگ شده از سرکارمیاد تو خونه یه کم ب نی نی بازی میکنه تلویزیون میبینه شام میخوره ومیخوابه منم محبت میخوام خیلی دلم میگیره شب بیداری واسه نی نی وکارای خونه کلی وقت ادمو میگیره خسته شدم دلم میخواد همسرم برای یه روزهم که شده بهم توجه کنه
خداجونم پسرمو به خودت سپردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حست اشتباهه عزیزم. قبل از نی نی تو کنارش بودی همیشه ... اما نی نی هم که عضو جدیده طبیعیه که حواسش بیشتر به اون باشه ... اینم بگم من هم بعد هردوتا زایمانم این حس رو داشتم تا سیستم بدنت به حالت عادی برگرده طبیعی این حس های گاهی بد. نگران نباش همسرت بیشتر از قبلم دوستت داره
زندگی کن و لبخند بزن به خاطر انهایی که با لبخندت زندگی می کنند...
منم همین حسی داشتم والان بعد از گذشت یکسان شوهرم تا مباد خونه اول با دخترم بازی میکنه محبتش میکنه و در آخر هم یه سلام به من میده همین.دیگه عادت کردم.
و به نام خدایی که در این نزدیکیست!!!
مارال جون شوهر من قبا از اومدن نی نی خیلی بهم وابسته بود وهمیشه وهر روز بهم اظهار محبت میکرد این سرد بودنش خیلی اذیتم میکنه
خداجونم پسرمو به خودت سپردم
2706