2726
سلام خانما من اواخر هفنه 11 هستم و امروز متوجه شدم 2 قلو باردارم!بدون هیج سابقه ای در فامیل! امروز رفتم سونو nt بیمارستان کسری اما جنسیتشون و نتونستن تشخیص بدن ممکنه هر کدومشون یه جنس باشن؟ اخه من اکثرا دیدم جنسا یکیه تو 2 قلو ها و اینکه اکه کسی دکتر خوب و مطمینی میسناسه بم معرفی کنه که حنسیتشونو 100%بگه؟
ساحل جون اصلا تو فامیل نداشتین؟ ایو نرفته بودی برای بارداریت؟چون اونم احتمال چند قلویی داره؟
خدایا شکرت بابت تمام نعمتات...شکرت بابت شوهر خوب و آقا.... شکرت بابت فرزند سالمی که در راه داریم...شکرت که خوشبختیم...هزاران بار شکر خدای مهربون...خانواده سه نفرمونو حفظ کن در پناهت خدای مهربون و رحیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان نگارین عزیز ان شا الله خدا قسمتت کنه. من اصلا علاقه ای به 2 قلو داشتن نداشتم اما قسمت بوده دیگه ولی الان خوشحالم.قبل بارداریم رژیم پسر دار شدن و رعایت میکردم.اما الان که 2تان بعد از سالم بودن و صالح بودنشون دوس دارم یکیش دختر باشه یکیش پسر
طناز جان بجز دیروز که تازه متوجه شدم 2قلو دارم اخرین سونویی که رفتم هفته 7 بودم اما تو دستگاه یه دونه بیشتر نبود انگار اون یکی پشت اون یکی قایم شده بود.ساک نمیدونم چیه متاسفانه و دکترمم چیزی نگفت در این باره.شایدم دکترم خوب نباشه که نتونسته تشخیص بده قبلا.پیش دکتر شهنار امینی تو ارژانتین میرم که بچه های همین سایت معرفی کردنش. بچه هامم یکی سمت چپ بود یکیشون سمت راست
سلام ساحل جان مبارکت باشه خااانم من تو هفته ١٣ بهم گف جنسیت زیاد معلوم نبس ولی تو ٢٠ هفته کف دوتا دخملن.پیش دکتر لاربجانی میرفتم سونوگرافی نسل امید احتمال جنسیت رو تو غربالگری اول یعنی ١٣-١٤ هفتگی میگه که البته تو چندتفر اطرافیانم درست تشخیص داده بودن
خداجونم به خاطر دوتا فرشته ی کوچولویی که تو وجودم قرار دادی و منو لایق دونستی هزاران مرتبه شکرت..خدای مهربونم سپردمشون به خودت..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین..خیلی التماس دعا دوستان
درمورد کیسه هم تو سونوگرافیت نوشته اولش...که دوتا ساک دارن یا یکی
خداجونم به خاطر دوتا فرشته ی کوچولویی که تو وجودم قرار دادی و منو لایق دونستی هزاران مرتبه شکرت..خدای مهربونم سپردمشون به خودت..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین..خیلی التماس دعا دوستان
2706