2726
سلام بچه ها توروخدا اگه خودتون یا آشناهاتون اطلاعاتی درباره دکتر سیمین بهمنی دارین بگین تو نی نی سایت هرچی میگردم زیاد کسی چیزی نگفته
سلام میتائه جان امیدوارم این پستو ببینی من خودم مریض دکتر بهمنی بودم دکتر خیلی خوبی هستن و خیلیم آرامش میدن تو کارشونم جدین فقط من بعدا شنیدم که گویا سزارینشون بیشتر از طبیعی خیلیم روی طبیعی پافشاری ندارن و مسئله ی دیگه ایم که بود معاینه لگنو موکول میکنن به لحظه ی زایمان که این خیلی کلافه کنندست اینه که من دکترمو عوض کردم گرچه دقیقه ی ۹۰ تو ۳۶ هفتگی ؛ اما دکتر خوبین ولی برای من مهم بود که دکترم منو به طبیعی تشویق کنن اما دکتر بهمنی خیلی تو نوع زایمان کمکی نمیکنن ایشون به من گفتن موافق زایمان طبیعی هستن اما نه زایمان طبیعی سخت نمیدونم ولی من حس کردم بیشتر با سزارین موافقن البته این نظر شخصیمه امیدوارم کمکت کرده باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی عزیزم خیلی خوب بود راهنماییت آخه من خودم دوست دارم طبیعی زایمان کنم ولی نه به هر قیمتی! دوست دارم اگه طبیعیه، واقعا عوارضش از سزارین برام کمتر باشه ولی مامانم چون خودش زایمانای خیلی سختی داشته و سر من آخر مجبور شده سزارین بشه، میگه من که تجربه جفتشو داشتم میگم سزارین بهتر از طبیعیه به خاطر همین دنبال یه دکتری میگردم که بتونه تو انتخاب بین طبیعی و سزارین بهم کمک کنه نه اینکه خودش اصرار روی زایمان خاصی داشته باشه
سلام به دوستان گل، من بین دو دکتر موندم. دکتر مغازه و دکتر بهمنی. تازه اومدم تهران و بعد کلی پرس و جو این دو دکتر رو بهم معرفی کردن، نمیدونم کدوم دکتر بهتره؟ چون بارداری اولمه خیلی میترسم. میشه لطفا کمک کنید؟

خانم دکتر بهمنی فارغ التحصیل دانشگاه تهران و ۴ سال در کشور سوییس و ۴ سال در کشور آلمان دوره های فوق تخصصی را زیر نظر سه نفر برتر پرفسور های زنان و زایمان دنیا گذرانده و بسیار عالم و حاذق و در عین حال بی ادعا است و حتی از ارائه مدارک فوق تخصص های خود به ایران امتناع کرده است در واقع ایشان در حد پرفسور سمیعی در رشته خود هستند اما تبلیغی انجام نمی دهند .