2737
2739
عنوان

من نماینده بیمه ام. مشهد

216 بازدید | 8 پست
بسم الله الرحمن الرحیم من نماینده بیمه ام . همان شخصی که نگرانم خانه ات اتش بگیرد یا گلگیر ماشینت اماج تصادفی هولناک شود من نماینده بیمه ام .همان کسی که تو وقت نداری تا چند لحظه با تو حرف بزنم وبگویم که چه ریسک هایی اینده تو وخانواده ات را تهدید می کند خوشبختی گم شده تو در اینده همان کلماتی که من می خواهم به تو بگویم وتو حتی یه وقت دیدار به من نمی دهی . من نماینده بیمه ام . همان فرشته نجاتی که قبل از صدور بیمه نامه برای انبارکالایت مرا پیش منشی و در دفتر می نشانی ولی ساعت 12 شب که جرقه برق انبارت را به خاکستر تبدیل کرد در بین کاغذ پاره های یا دداشت هایت دنبال شماره من می گردی در حالی که به خودت زحمت نداده بودی انرا در گوشی ات سیو کنی .... من نماینده بیمه ام . هزار سال برایت زندگی باد ولی فردا روزی که خورشید بدون تو بر خانواده ات طلوع کرد یک برگ کاغذ نوشته شده به نام بیمه عمر ادامه تحصیل فرزندت را تضمین می کند وهمسرت را از کار کردن در خانه مردم برای امرار معاش معاف می کند .روحت شاد وقرین رحمت باد یا دت است چقدر مرا کلاهبردار وشرکتم را بی اعتبار نامیدی تا دست اخر از سر ترحم از من یک بیمه عمر خریدی امروز رفتم شعبه و به چهلمین روز وداعت نرسیده سرمایه عمرت را که 200 میلیون وارزش بازخریدی بیمه نامه ات که 300 میلیون بود را گرفتم وبه فرزند و همسرت دادم . من نماینده بیمه ام . همان کسی که فرم پیشنهادت را سه بار بردم شعبه واصلاحیه خورد و چه منت ها از رییس شعبه وکارمند شرکت کشیدم تا تو را تحت پوشش بیمه قرار دهم .فکر می کنی همه کارمزد من چقدر بود برای ان همه وقت گرفتن و ....باورت می شود :50 هزار تومان من نماینده بیمه ام....👆
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
خداقوت
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوستان بیمه عمر وااااقعا خوبه واسه همه مخصوصا خانومای خونه دار و بچه ها
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
2728
دوستان مشهدی این شماره دفترمونه اگه کار بیمه ای داشتین با تخفیفات ویژه نی نی سایتی در خدمتتون هستیم ٣٧٢٣٢٥٥١
دوستانی هم که می خوان به صورت پاره وقت(حضوری یا غیر حضوری) و تمام وقت می خوان با ما همکاری داشته باشن تماس بگیرن تا دوره اموزشی رایگان ما رو شرکت کنن
در زمینه بیمه مهندسی و کارگاه و ماشین آلات هم فعالیت دارید؟
من زنی مثبت اندیش، شاداب، سلامت، خیرخواه، زیبا و با اعتماد به نفس هستم، من لایق بهترین ها هستم و خدا را شاکرم.این جمله تاکیدی رو روزی ۳ بار تکرار کنید
2738