2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مسیر اونجا برای من دوره. من شرق هستم. خواستم برم مطب. حالا نمیدونم چکار کنم. شنیدم اگه سه بار بریم پیش یک پزشک در اونجا کافیه برای تشکیل پرونده و اینکه زایمانمون در اونجا باشه. درسته ؟ برام سخته هر ماه برای ویزیت این همه راه برم تا اکباتان و ماه های آخر هر هفته. چکار کنم به نظرتون؟
لیلی خانم من تحقیق کردم ، صارم ، بهمن ، لاله ، خاتم . ولی هنوز تصمیم نگرفتم
وقتی چشم امیدتان به خدا باشد ، هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد ، هیچ چیز آنقد عجیب نیست که پیش نیاید و هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید. الهی الحمدالله رب العالمین ...
2714
اخه میگن صارم بعد از هفته 28 قبول نمی کنه درسته ? یعنی اورژانسی نمی پذیره ?
وقتی چشم امیدتان به خدا باشد ، هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد ، هیچ چیز آنقد عجیب نیست که پیش نیاید و هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید. الهی الحمدالله رب العالمین ...
راستش نمیدونم چکار کنم. mamane ghashangam یه مامای خوب پیدا کردم فعلا. برم ببینم چی میگه. ولی با صارم قرارداد نداره. بیمارستانهای دیگه کار میکنه ؛ کسری، مادران، آپادانا، سجاد. به نظرتون برای وقت زایمان تحت نظر یه مامای خوب باشم در یک بیمارستان خصوصی بهتره یا اینکه برم یه بیمارستان مثل صارم و هر مامایی در شیفت بود کمکم کنه ؟ چون معمولا دکتر متخصص زنان که از اول نمیاد فقط آخرش میخواد بیاد. فکر میکنم نقش ماما مهمتره. نظر شما چیه ؟
2706