2726
من کف پا و استخوان ران پاى پسرم رو کاملا زیر دستم حس میکنم,غیر طبیعیه؟
زندگی زیباست ؛تماشاییست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم ؟ چرا با هم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین آسمان آبی ست.. ببین دنیا آکنده از پاکی ست.. و خوبی تا ابد پاینده میماند.. تو باور کن!!! همین کافیست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من انگشت پاش رو حس کردم وچون یه سره گذاشته بود زیر قفسه سینه ام فشار میداد منم اون موقع میگفتم بگذار دنیا بیای منم انگشت فرو میکنم زیر قفسه سینه ات ببین خوشت میاد چون دردش خیلی بود نمیتونستم نفس بکشم
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
من طبیعی بودم چون بچه از اول پایین بود و سرش درست پایین بود و خودم لگن پهنی داشتم و بچه زیاد وزن نداشت طبیعی بهتر بود برام تا سز
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
منم حس میکنم ولی نمیدوننم دقیق کجاشه یه چیز سفت تقریبا بلند کنار شکمم یا پاشه یا دستش
زندگیم خوب است...چقدر بی انصافم! این زندگی عالیست! کنار همسری پر از مهر! عاشقش هستم! عاشقم هست... خدا را شکر! خدارا شکر...
منم حس میکنم خیلی لذت بخشه
بنویسید به دیوار سکوت عشق سرمایه هرانسان است بنشانید به لب حرف قشنگ حرف بدوسوسه شیطان است وبدانید که فردا دیر است اگر غصه بیاید امروز تا همیشه دلتان درگیر است پس بسازید رهی را کنون تا ابد سوی صداقت برود و بکارید به هر خانه گلی که فقط بوی محبت بدهد
2706