2733
2734
عنوان

تجربه وزن زیاد تو بارداری؟

16849 بازدید | 58 پست
سلام من تو 13 هفته 59 کیلو بودم تو 23 هفته 63/5 کیلو ماه بعدش 66 این ماهم که 72!!!!!!!!:((((((((( واقعا پرخوری نمیکنم اصلا-فقط میوه زیاد میخورم حتی الان مغزیجاتم نمیخورم دیگه!اخه علت این همه چاق شدن چیه البته تحرک ندارم باز شکمم کوچیکه:((((( وزن بچه تو 26 هفته 850 گرم بود-کمه اره؟ اخه این سونو رو یه هفته پیش تقریبا دادم باز دکتر واسم سونو نوشت که ببینه رشد بچه چطوره واقعا خسته شدم دیگه:(((((( چقدحاملگی سخته انقد آز و سونو دارم مامائه تعجب کرد!
معتاد به اینترنت مجرم نیست... تنـــهاســت...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوش ب حالت مریم جون من واقعا دلیل این همه اضافه وزنمو نمیفهمم درسته تحرک ندارم ولی ماهی 6 کیلو دیگه خیلی زیاده اینجوری پیش برم میترکم تا ماه اخر
2738
میان وعده نمیخورم فقط صبحونه و ناهار و ی کم شام! تنهاچیز اضافه ای ک میخورم میوس ناهار و ...هم مث قبلا مثلا ی بشقاب برنج همین!
ولی استانداردش اینه... هفته بیستم بارداری – قد: 25.6 سانتی متر / وزن: 300 گرم هفته بیست و یکم بارداری – قد: 26.7 سانتی متر / وزن: 360 گرم هفته بیست و دوم بارداری – قد: 27.8 سانتی متر / وزن: 430 گرم هفته بیست و سوم بارداری – قد: 28.9 سانتی متر / وزن: 501 گرم هفته بیست و چهارم بارداری – قد: 30 سانتی متر / وزن: 600 گرم هفته بیست و پنجم بارداری – قد: 34.6 سانتی متر / وزن: 660 گرم هفته بیست و ششم بارداری – قد: 35.6 سانتی متر / وزن: 760 گرم هفته بیست و هفتم بارداری – قد: 36.6 سانتی متر / وزن: 875 گرم
دکترم دعوام کرد هرچی گفتم بابا پرخوری نمیکنم قبول نکرد ماه پیش آز دفع پروتئینم دادم خداروشکر خوب بود گفتم نکنه ورمه
2706